Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Chaos,ta sorun bendemi ?

Arkadaşlar chaosun ilk yıllarında hep 1. oluyordum warrior oyuncusuyum uzun bir süredir skor tablom böyle bir türlü bırak 1. liği 6.lığı bile yakalayamıyorum adamlar terminatör gibi maşallah varmıdır bir açıklaması
    Last edited by hdi_ydJre1wN; 05-12-2021 at 05:59 PM.

Senior Member
    1-2 kişi hile kullanan kişiler denk gelebiliyor. Ancak artık çoğunluk oynamayı öğrendi diyebiliriz. Şuan sıralamalarda üst sıralar genelde şans faktörüne göre belirleniyor diyebilirim.

Senior Member
    dayanabilirsen hiç girme kafan rahat oluyor

Junior Member
    Sanırım girmemek daha mantıklı kırmızı kutu 430 k zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by hdi_ydJre1wN View Post
    Arkadaşlar chaosun ilk yıllarında hep 1. oluyordum warrior oyuncusuyum uzun bir süredir skor tablom böyle bir türlü bırak 1. liği 6.lığı bile yakalayamıyorum adamlar terminatör gibi maşallah varmıdır bir açıklaması
    Kardeşim Duvarları kaldırmadan önce ayda 3 mavi kutu kaybederdim fakat duvarlar ve makas kaldırıltıkdan sonra chaoslar baya zorlaştı.Artık LR nowa da kalktı ve işin içine şans faktörüde girdi ondandır .D

Eskiden çok zevk aldığım bir etkinlikti. Epey eskiden. Artık hiç girmiyorum. Birebir kapışmada karşımdaki inanılmaz şekilde hızlı skill atıyor, hemde neredeyse hepsini. CR ilgileniyor ama keşke hiç olmasa. Sinir olacağıma hiç girmem daha iyi dedim ve daha iyi gerçekten.

Senior Member
    Dostum adam hem senin gibi iyi oynayıp hem de koxpdan sadece swift ve yavaşlamama özelliğini açarsa(leg cut yememek için= sana atacağı kill farkını düşün sen sprint basana kadar adam kalabalığa gitmiş olur bence bu gibi belli etmeyen hileleri kullanarak oluyorlar illa legal hep mavi alanlar da vardır lakin çoğu 70 lwl çıplak çarlar ne hikmetse banlansa üzüleceği çarla chaos oynayan yok.

Senior Member
    zorlaştı reis chaos artık herkes player.

Senior Member
    Hayır arkadaşım sorun sende değil. Herhangi bir chaos'un ilk 10 dakikasını ilk 3 içinde geçiyorum. Son 2 dk kala 8. olmaya çalışıyorum . Diğer arkadaşlar donanımlı oldukları için bir tuşa basıp seni geçiyorlar.