Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 89
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Hakuniamil View Post
    Aylar önce tekrar başladım , cz de pk atmak için charı dizdim velhasıl , cz geldim dc ekibin konuşma " Onlara saldırma , bunlara vurma , şunlar müttefik , bunlar bahce farmcısı " gibi muhabbet geçti . İlk defa human/karus karşılıklı kardeş kardeş takıldıklarını gördüm .

Karakterleri güçlendirmek mi ? Shift yapmışınız , shift ! Burada karakter güçlendirmek isteyen tek siz değilsiniz , ama hep ittifaklar ve müttefikler yukarıda çalışma saatine kadar düzen getirmesi iğrenç bir durum . Kaç karakter güçlendiriyorsunuz . Aylar boyunca veba gibi gelgit yapıyorsunuz slotta , karakterlerinizi güçlendirmeyi, farmda daha çok verim almak için kullanıyorsunuz. Şimdi sorun nedir ?Ticarethane gibi oldu oyun . Daha çok emek verin . İlk defa oyun kurucuları takdir ettim . İsteyerek yada istemeyerek doğru olanı yaptılar . Sadece CZ değil EMC/LUFER-ESLANT da güncellenmeli . O zaman emekci farmcıları görürüz .

1 Ayda cz - lufer arası düzensiz farm attım 30 gb gibi bir para kastım . Siz ay değil , aylardır düzenli farma oturmuş biri olarak gerçekten mana parası ve char dizmeye mi çalışıyorsunuz ? Yoksa ticari olarak mı görüyorsunuz. Bakış açınız önemli . Char dizmek istiyorsanız , eskisi gibi boss kovalayın , etkinlik kaçırmayın , drakileri boş geçmeyin . Tabi verim daha az olur . Ağzınıza bal değdiği için zor gelebilir bu şekilde kasmak .
    Her zaman söylemişimdir. Mert adam lazım mert. Özür sözü bir

Junior Member
    Abi benim anlamadığım bu kadar memnun değlseniz oyuna ara verin, premium çekmeyin bi salın oyunu gözleriniz dinlensin, ayrıca diğer oyuncular da rahat nefes alsın ve sizin oyuna ne kadar zarar verdiğinizi görsünler. Sizi sizden başka seven yok gelmiş bir de droplardan herkes şikayetçi diyorsunuz. Oynamayn abi bırakın gidin bizde botlaşmamış insanlarla ittifaklaşmamış clanlarla oyunumuzu oynayalım.

Edit: İttifak üyeleri ağlıyorsa güncelleme başarılıdır, hatta aynı güncelleme geliştirilmelidir.
    Last edited by yas_wWhnBASD; 05-14-2021 at 12:39 PM.

Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Şu slot dağıtmalarını ve drop kısmalarını en başta, server açıldığı günden itibaren yapsalardı birçok clan oyunda olmayacaktı bile.

Kendi fikrime göre bazı clanlar yaptıkları masrafları çıkartmak için farm yapıyor, aksi taktirde çok saçma bu sistemde farm yapmak. CZ'de oradan oraya koşup birkaç fragment için zaman harcamak çok acımasızca.

Uzun lafın kısası ise iyi oluyor.

Şu konuşmaları baştan tekrar okudum da . ;

Ben bu konuda,bütün knight online topluluğunun rahatsız olacağını ve karakterlerini geliştirmeyeceğini düşünen endişeli bir oyuncu olarak bunu açıyorum.

Lütfen beni ve benim gibileri dahil etme . Çünkü , asla bahçe farmı atıp da char geliştirmek nasip olmadı . Yani bu saatten sonra da bana kaybettireceği yada kazandıracağı bir şey yok . Konuyu lütfen ;

" Ben bu konuda,bütün biFrost yaratıklarını anlaşmalı farmlayan ittifakların rahatsız olacağını ve ticari geliri geliştirmeyeceğini düşünen endişeli bir oyuncu olarak bunu açıyorum. " Daha objektif olacaktır .

Abim , ben envy kovalayan , lust kovalayan ittifakların elinde +9 dan düşük bir item göremiyorum . Bunun karakter dizme kaygısına bağlamayın Allah aşkına . İlla cz farmı istiyorsan Git solo treant kes , ancient kes , troll git , aoc dön , goblin dön , sg dön gerekirse git mastadon dön , git delosa o kaygılı arkadaşlarınla , orada farmla . Geç lüfere lamia dön , grell dön , dtc dön , hanguk dön , deru dön , uruk hai , uruk blade dön , manticore dön .

Yine başka bir , bahçe farmcısı dostumuz bu durumdan dolayı artık booro ve balrog döndüğünü , orada kasan 3-4 kişininde oyunu bırakacağına dair kaygısını dile getirmiş de , bu oyunda ne zamandan beri boroo ve balrog stabil farm mobları oldu ? Boroo dönemiyor diye oyunu bırakanın niyeti zaten başkadır .

Bu güncelleme = Kısa sürede çok para isteyenleri engelleyen bir güncellemedir. Aksini söyleyen bahce vardiya işcisidir
    Last edited by Hakuniamil; 05-14-2021 at 10:32 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    son güncelleme = gb*2

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    son güncelleme = gb*2
    son güncelleme = Pus harcaması. 2 gündür malum ekip bir liste yapmış onlar slot dönecekmiş diye savaş çıktı. Malum ekibin kurallarını kabul etmeyenler direniyor bakalım.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    son güncelleme = Pus harcaması. 2 gündür malum ekip bir liste yapmış onlar slot dönecekmiş diye savaş çıktı. Malum ekibin kurallarını kabul etmeyenler direniyor bakalım.
    Aslında War Maplarında ( cz-ardream vb ) moblar coins bile atmayacak exp diğer haritaya göre 1.5 kat verecek şekilde ayarlansa da hatırlasalar uskoyu . Biz exp için cz de didindiğimiz yıllardan , charı cz de dizmeye çalışılan bi döneme geldik valla

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hakuniamil View Post
    Aslında War Maplarında ( cz-ardream vb ) moblar coins bile atmayacak exp diğer haritaya göre 1.5 kat verecek şekilde ayarlansa da hatırlasalar uskoyu . Biz exp için cz de didindiğimiz yıllardan , charı cz de dizmeye çalışılan bi döneme geldik valla
    Farm olmadan dizmek zor. İtem fiyatları çok pahalı , pus masrafı çok. Ama biri çıkıp server kurallarını ben koydum diyebiliyorsa sistem hatalı demektir.

Senior Member
    @BlackMbaku seni burda görmek ne kadar güzel

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Farm olmadan dizmek zor. İtem fiyatları çok pahalı , pus masrafı çok. Ama biri çıkıp server kurallarını ben koydum diyebiliyorsa sistem hatalı demektir.
    Tabi ki farm oyunun temel yapı taşı kanımca . Dediğin gibi , server kurallarını koyduğunu iddia edenler varsa sistem hatalıdır . Farmı tek slottan ibaret görenlere aynı şekilde , biraz troll kesin ts kasın oda para . Tabi hedefler +10 full set olunca , karakterleri gelişmemiş hissediyorlar .