Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 89

Güncellenen Ronarkland Bi-Frost Yaratıkları Dropları hk

Merhabalar,
    Öncelikle kendimi tanıtarak başlıyayım ve sonunda sitemimizin,meramımızı anlatmak adına başlayayım.
    Öncelikle Ben Altar sunucusunda aktif olarak oynamakta olan bir ekibin lideriyim.El Morad Paladin Class'ı oynamaktayım.Nickim "Mertz".
    6 Mayıs 2021 Tarihli gelen güncelleme ile bifrost yaratıklarının içinden düşen fragmentlerinin düşme oranları revize edilmiştir.
    Bundan öncesinde BiFrost yaratıklarıyla alakalı gelen güncellemeler ben ve ekibim tarafından ne kadar hoş karşılansa da bu son güncelleme sonucu itibari ile buraların artık oyuncuların karakterlerini güçlendirebileceği bir yer olmaktan çıkmış olmakla beraber,tüketilen mana potunuzun karşılığı olan noah miktarını elde edememektesiniz.
    Bu bağlamda dün yayında zikredilen konuya hitaben ,bu konuyu kendim-klanım ve diğer sunucularda oynayan tüm arkadaşlarım adına açmış bulunmaktayım.Ben bu konuda,bütün knight online topluluğunun rahatsız olacağını ve karakterlerini geliştirmeyeceğini düşünen endişeli bir oyuncu olarak bunu açıyorum.
    Konunun gerekli ve önemini vurgulanması açısından size bu zamana kadar Bi-Frost yaratıklarının ortalama verisini paylaşmak isterim.
    6 Mayıs 2021 Tarihli güncelleme öncesinde 4.8 Avarice/Saat ve 4.2 Jealousy/Saat olan drop ortalamarı şuan itibariyle 2.2 Avarice/Saat ve 1.9 Jealousy/Saat olarak güncellenmiştir.Bu tahlilde oyuncuların ( -ki yaptığınız etkinlikten memnun olan biri olarak ) oyun içine getirdiğiniz etkinliklerin NOAH karşılığını oyundan sağlamaları oyun içinde mümkün gözükmektedir.Oyuncuları Free2Play bağlamından uzaklaştıran tüm tutumlar beni tedirgin etmektedir.Pay2Win olmaması adına düşüncelerimi ve görüşlerimi göz önüne alacağınızı buna göre aksiyonları ve revizeleri gerçekleştireceğinize olan inancım tamdır.
    Saygılarımla

Mertz / Valericans Clanı - Altar

PS: Başlıkta imla hatası var , "Güncellenen Ronarkland Bi-Frost Yaratıkları Dropları hk" olarak düzeltilirse sevinirim.
    Last edited by NativeBrutal; 05-11-2021 at 06:42 PM.

Junior Member
    Merhabalar iyi forumlar sayın forum kullanıcıları ve yöneticileri.
    Altar / sirius ve vega serverlerinin açılışından itibaren oyuna dönmüş aralıklarla git gel yaparak oyun kariyerimi Altar sunucusunda devam ettirmekte olan bir oyuncuyum. Altar serverin de TryHARD clan liderliğini yapmaktayım. Aktif olarak her akşam oynadığımız ve severek takip ettiğimiz gençliğimizi süsleyen ve bir çok mecrada bizlere dostluklar iş imkanları ve samimi Bi ortam sunan bu oyunda, 2004 den beri bir yerlere gelmeyen çalışan bir bireyim.
    Son gelen güncelleme ile kullanmakta olduğumuz karakterlerimizi belirli seviyelerden daha iyi yerlere taşımak maalesef mümkün görünmüyor. Konu başlığını ve içeriğini anlatan konunun kesinlikle arkasındayım ve destekliyorum. Bu kapsamda zorlandığımızı ve emeklerimizin de yeterli karşılığını bulamadığını belirtmek isterim. Aylık puss masraflarını ve oyun içinde ki giderleri göz önünde bulundurarak güncelleme de iyileştirme yapılmasını siz değerli oyun yöneticilerinden rica ediyorum. Pot masrafını bile karşılamazken item takviyesi yapabilecek Bi fırsat maalesef kalmadı. Ronark land haritasında takviye yapamadan oyun oynamak takdir edersiniz ki mümkün değil. Konu hakkında olumlu dönüşlerinizi takip ediyor olacağım.
    Şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum

JAYMEEE - Yusuf - TryHARD clan / ALTAR

Umarım kısa zaman içinde bu hatadan dönülür,oyunu büyük ekipler ile değil 2 kişi oynayan bir oyuncu olarak uzun vadede güçlendirdiğimiz karakterler artık durma noktasına gelmiştir.Bir alternatif sunulmadan sürekli birşeylerin kısıtlanması malesef oyunu artık Free2Play den çıkarmış durumda.

Senior Member
    Bu saatleri sen ayarlamıyormuydun? Kendin saatleri ben ayarlıyorum yazmışsın. Bide utanmadan buraya konu mu açıyorsun? Siz kimsiniz de slotları kendi aranızda paylaşıyorsunuz.

Biz bu oyunda pk istiyoruz, biz kimsenin kimseye karışmadığı ittifakları istemiyoruz.

İttifak clanları sayesinde bahçe mobları oyuncuların charlarını güçlendireceği slot değil, ittifakların gelir kapısı haline geldi.

Townda party kurupta sloth*lust kesebilen party var mı? -YOK
    Townda party kurupta envy*greed kesebilen party var mı? -YOK

Siz parsellemeye devam edin.

Last edited by STORRRRYY; 05-11-2021 at 07:19 PM.

Junior Member
    Merhabalar,konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Konuyu sabote etmek isteyenlere kulak asmayınız. Oyunun sizin ellerinizle ne denli ileri, oynanabilir seviyelere taşındığından hiç şüphem olmadı ancak MMORPG oyunların temeline ve mantığına ters bir güncelleme getirmeniz beni kuşkulandırmıştı. Oyunun içerisinde olan ve p2w mantığını çökerken yaratık keserek karakter güçlendirme olayını nereden baksanız baltayan bir durum. Umarım kısa sürede düzelir ve her oyuncu oyunda aktif yer bulabilir. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.
    Last edited by IBlackWicked; 05-12-2021 at 10:34 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cayik027 View Post
    Merhabalar,konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Konuyu sabote etmek isteyenlere kulak asmayınız. Oyunun sizin ellerinizle ne denli ileri, oynanabilir seviyelere taşındığından hiç şüphem olmadı ancak MMORPG oyunların temeline ve mantığına ters bir güncelleme getirmeniz beni kuşkulandırmıştı. Oyunun içerisinde olan ve p2w mantığını çökerken yaratık keserek karakter güçlendirme olayını nereden baksanız baltayan bir durum. Umarım kısa sürede düzelir ve her oyuncu oyunda aktif yer bulabilir. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.

cayik027 cayik027 is online now
    Junior Member

İlk mesajını bu konuya yazmış olman gerçekten büyük tesadüf.
    Last edited by IBlackWicked; 05-12-2021 at 10:35 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cayik027 View Post
    Merhabalar,konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Konuyu sabote etmek isteyen aktroller'e kulak asmayınız. Oyunun sizin ellerinizle ne denli ileri, oynanabilir seviyelere taşındığından hiç şüphem olmadı ancak MMORPG oyunların temeline ve mantığına ters bir güncelleme getirmeniz beni kuşkulandırmıştı. Oyunun içerisinde olan ve p2w mantığını çökerken yaratık keserek karakter güçlendirme olayını nereden baksanız baltayan bir durum. Umarım kısa sürede düzelir ve her oyuncu oyunda aktif yer bulabilir. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.
    Konuya katılıyorum diyen ve hak vermeyenlere troll diyen nedense 1 mesajı var o da buraya yazdığı mesaj acaba neden tslerden emir mi geldi konuya yorum yazın diye ? bunu zamanında bi yayıncı denedi ne kadar kitle arkamda olursa çarın banını açarlar diye yemedi haberiniz olsun

Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Bu saatleri sen ayarlamıyormuydun? Kendin saatleri ben ayarlıyorum yazmışsın. Bide utanmadan buraya konu mu açıyorsun? Siz kimsiniz de slotları kendi aranızda paylaşıyorsunuz.

Biz bu oyunda pk istiyoruz, biz kimsenin kimseye karışmadığı ittifakları istemiyoruz.

İttifak clanları sayesinde bahçe mobları oyuncuların charlarını güçlendireceği slot değil, ittifakların gelir kapısı haline geldi.

Townda party kurupta sloth*lust kesebilen party var mı? -YOK
    Townda party kurupta envy*greed kesebilen party var mı? -YOK

Siz parsellemeye devam edin.

İttifaktan kimse slotumu korumadı benim,ben tek başıma yeterince güçlüyüm kimseyede biat etmiyorum.Orada saydığın hiç bir şeye biat etmiyorum.Tek gayesi ve tek ortaklığı elde ettiği gelirlerin ortak bir şekilde değer kaybetmemesi için finansal anlaşmalar.
    Pazarı belirlemek için bulunan bir ittifak ve bununla ilgili huzursuzluk yaşamıyorsunuz.Kastığınız fragmentin değeri asla düşmüyor.Yeterince iyi bir ekip değilsen zaten ittifakta olsan ve ya olmasan bişi farketmez.Ben ittifaktakilerle rekabet ediyorum ve rekabet edeceğim.Yarın bi-frost gelse ben o listedeki herkesle mücadele etmek zorundayım.Ben bu şekilde karakterimi güçlendirmek istiyorum.
    Oyunu maddi kaygılarla oynayan biri değilim.Oyunda gelirden çok giderim var
    Realist söylemlerine cevap verdim.Bu bir MMORPG tabiki ben senden güçlüysem ben istediğimi yapabileceğim.Ben daha çok emek veriyorsam benim dediğim olmalı yoksa MMORPG oynamanın mantığı yok.Sonuç itibariyle ROL YAPMA OYUNU.
    Dilediğin takdirde hangi ay ne kadar drop almışız hangi karaktere ne şekilde clanca item konulmuş hepsinin listesi mevcut lakin değmezsin.

Oyundan maddi gelir kaygısı olan birinin inventorysi böyle olabilir mi ? Yetkililer zaten görüyordur inventory-inn hostess'i ikimizin de inventorysi ve kasası kontrol edilsin bakalım

Last edited by Mxqos1; 05-11-2021 at 07:29 PM.

Senior Member
    Yakın zamanda delos ve ardream a da el atılır. İttifakların ekmeği her geçen gün eriyor ama oyuncu sayısı sürekli artışta. 1 2 seneye Jr ft chaos draki dışında farm yeri kalmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mxqos1 View Post
    İttifaktan kimse slotumu korumadı benim,ben tek başıma yeterince güçlüyüm kimseyede biat etmiyorum.Orada saydığın hiç bir şeye biat etmiyorum.Tek gayesi ve tek ortaklığı elde ettiği gelirlerin ortak bir şekilde değer kaybetmemesi için finansal anlaşmalar.
    Pazarı belirlemek için bulunan bir ittifak ve bununla ilgili huzursuzluk yaşamıyorsunuz.Kastığınız fragmentin değeri asla düşmüyor.Yeterince iyi bir ekip değilsen zaten ittifakta olsan ve ya olmasan bişi farketmez.Ben ittifaktakilerle rekabet ediyorum ve rekabet edeceğim.Yarın bi-frost gelse ben o listedeki herkesle mücadele etmek zorundayım.Ben bu şekilde karakterimi güçlendirmek istiyorum.
    Oyunu maddi kaygılarla oynayan biri değilim.Oyunda gelirden çok giderim var
    Realist söylemlerine cevap verdim.Bu bir MMORPG tabiki ben senden güçlüysem ben istediğimi yapabileceğim.Ben daha çok emek veriyorsam benim dediğim olmalı yoksa MMORPG oynamanın mantığı yok.Sonuç itibariyle ROL YAPMA OYUNU.
    Dilediğin takdirde hangi ay ne kadar drop almışız hangi karaktere ne şekilde clanca item konulmuş hepsinin listesi mevcut lakin değmezsin.

Oyundan maddi gelir kaygısı olan birinin inventorysi böyle olabilir mi ? Yetkililer zaten görüyordur inventory-inn hostess'i ikimizin de inventorysi ve kasası kontrol edilsin bakalım

Sen ve senin gibi ittifakları bu oyunda istemiyoruz. Bu güncellemeyi sonuna kadar destekliyoruz.