Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 89
    Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eger cok pc ve makron varsa genie aciyorsan sorun yok. Son iki yildaki tumguncellemeler emekle kasanlara yonelik. Hangi genie kosarken vuruyor allah askina bir tane gm bunu gormuyormu hala legal diyorlar vide cek at diyorlarz atiyoruz islem yok. Genie kosarken atak yapmaz butun paramun slotlari ayni, eslant tum cop slotlari manticore haunga warrior golem htw. Genie ucret arttirin drop kaldirin demiyoruz. Sonucta ex kasmak degil i mesele ex kasmaninda bedeli olsun o zaman. Mage makro kurmus uruklara otomatik nova atip duruyor. Genie acikken skill bar kapansa ve genie ucreti arttirilsa cozum bu kadar netten neyi zorluyorsunuz. Neden pc basinda emek veren adamla ugrasiyorsunuz. Onceliklerimizi iyi belirlemeliyiz. Iyi oyunlar.

Umarım daha çok düşer. Güzel bir güncelleme olmuş. Oyunda gördüğümüz üzere yıllardır siz vardiniz zaten başkasının kasma gibi bir durumu yoktu. Hatta slotlar tek tek rasgele heryere dagitilsa daha da güzel olur. Free2play vs laflarını artık biraksaniz daha inandırıcı olacak. NTT son güncellemeri çok güzel sonuna kadar destek.

Quote Originally Posted by Aezerian View Post
    Gelmiş geçmiş en rezalet güncellemelerden biri, justplay clanı olarak bizde bu durumdan rahatsısız, bu durumdan ötürü biffrost yaratıkları dönmek yerine boro baloglara yüklenilip 2-3 kişi kasan ekipler zarar görüp oyunu bırakıyor.
    Geçen gün slota yanlışlıkla ok atmıştım ağaçlarda o sırada justplay tehdit etmişti o jutplay mısınız. Hani hemen seni kestiririm işine bak slottan uzaklaş diyen arkadaşlar. İttifaklarinizla birlikte yüzlerce oyuncu hiç birinizi sevmiyor. Helal olsun son güncelleme çok başarılı.

Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Niye takıyı boorodan düşen str beltlerle mi yapıyorsun? Booro hertürlü kasar. 8 kişi kasmazsın 4 kişi kasarsın. Şuan zaten herkes itemli, 4 kişi çok rahat booro kesebiliyor.
    tamm işte onu diyorum bu adamlar boro balog çökerse diğer adamlar nerde kasıcak diyorum değil 4-5 15 kişi olsa ittifak salmaz onlara.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LiberateTutameExInferis View Post
    tamm işte onu diyorum bu adamlar boro balog çökerse diğer adamlar nerde kasıcak diyorum değil 4-5 15 kişi olsa ittifak salmaz onlara.
    Onlar da gidecek envy greed kesecek.

Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Onlar da gidecek envy greed kesecek.
    e envy greed atmıyor kı masrafı zor karşılıyor kesince ne kazanacak

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu ittifak uyeleri agliyorsa guncelleme basarilidir. Kendilerine dokunmadikca asla sesleri cikmaz bunlarin.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu yapılan güncelleme ile orta düzey oyuncuları oyundan silme kararı aldınız sanırım çünkü tüm güçlü clanlar şuan en iyi slot nerdeyse oraya gidicecek hatadan kısa sürede dönülmesi dileğiyle

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Adamlar üşenmeden shift hazırlamışlar sanki iş yerinde elemanlara hazırlar gibi. Bir de gelmiş laf edenleri taşa tutuyorlar.
    Delos'taki Shadow slotlarında da senelerce buna benzer shiftler mevcuttu ve clanlar birbirlerinin sırtını kaşıyorlardı.
    Güncelleme gayet yerinde olmuş. Yeter artık aylık maaş ile slot kapatmalar.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Ben olympia serverinde warrior jobunu oynamaktaydım ve bıraktım çünkü, 83 lwl berserker bir warriorun 83 vuruşu 500 mana yiyor ve her vuruş başına 1 tane master taşı gidiyor ve her 4 vuruşa bir tane 1920 lik mana potu basmak durumundayım haliyle her 4 vuruşumda 7,700 coins gidiyor, düşen droplar ve yaratıklardan düşen coinlerin geliri bu gideri karşılamıyor, dual mp rec taksam yaratıklar kolay kesilmiyor, tek el mp rec taksam master taşından dolayı zarara gidiyor, çift el güçlü bi silah kullanınca mana potundan zarara gidiyor, berserker olmayıp atacker warrior olsam bu seferde karakterin atağının yetersizliğinden wolf sc kullanmak durumundayım yani anlayacağınız bireysel olarak warriorla farm atarak karakter dizme zamanı bitti