Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    1 gün boyunca açılan bir konu yine mod gm ekibi tarafından cevap yok pozitif yada negatif bi yorum yok. Her yayında gmler ve modlar foruma davet ederler ama forumda yönetim yokki biz gelelim.

Ne yazıkki bu tarz konu açanları samimi bulmuyorum.. Çünkü görevini yapmak isteyen bir şekilde yapabiliyor o slotlarda.. bu şekilde şikayet edenler %80 elinde yamuk bowu ile o slotlarda farm yapamayan insanlar..

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by hab_WRc1w6Df View Post
    Ne yazıkki bu tarz konu açanları samimi bulmuyorum.. Çünkü görevini yapmak isteyen bir şekilde yapabiliyor o slotlarda.. bu şekilde şikayet edenler %80 elinde yamuk bowu ile o slotlarda farm yapamayan insanlar..
    Görev yapmak isteyen iyi ya da kötü bi sürede yapıyor görevini buna amenna fakat solo bir şekilde farm atmak isteyen birisi bu multiler yüzünden atamaz hale geldi. Adamlar giant goleme 3 mage 1priest koyuyor hatta s2 c1 de 2 mage 1 priest dönüyorlar slotu .Kesinlikle bu slotların denetlenmesi taraftarıyım.
    Paramun taxicileride normal deniyordu zamanında ama bi kez denetlendi alayı grawladı .
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member

Cool

Quote Originally Posted by dasasfas01 View Post
    çok boş bir isyan hatta isyan bile değil tahammül edememezlik
    Son Ronark Land Bf modlarının dropları gibi olmasın bu çöp slotları!

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Hergün forumda bu konu hakkında konu açılıyor lakin 0 yaptırım olarak devam ediyoruz.
    Zayıf olanlar ölmelidir felsefesi ile devam.
    Elle kasilan cz slotlari disinda gunceeleme gormedim ben. Cok pc var genie alti makro varsa kafa rahat.

Quote Originally Posted by RizeLyTR535 View Post
    1 gün boyunca açılan bir konu yine mod gm ekibi tarafından cevap yok pozitif yada negatif bi yorum yok. Her yayında gmler ve modlar foruma davet ederler ama forumda yönetim yokki biz gelelim.
    Onlar Şu an Cz deki anlaşmalı klan ittifaklarını dağıtmak üzere uğraşıyorlar. Daha sonra orada ittifaklar dağıldıktan sonra. Çoklu bilgisayarlı elamanların Eskiden olduğu gibi Bifrostta rahatlıkla kastığı dönemlere geri dönüş anlarını yaşatacaklar bize.
    Ben bu filmi daha önceden izledim. Tekrar güncel oyuncularla çek önümüze sür. Tesadüfe bak Dark mare ve golem gibi slotlarda yıllar önce kasan mageler vardı 8 bilgisayar ile ( Derken o zamankiler multi client bot kullanıyorlardı yani illegal di) yine günümüzde var. Çok tanıdık gelmedi mi?

Not: Başkanın yiyeni olanlar herşeyi yapar bu Dünyada, yada Dayın varsa kralsın gibi halk arasında batıl inançlar var acaba. Günümüz Modern Dünyasında Bu batıl inançların gerçeklik payı var mıdır?

Okumandı kıtlık var sanırm Görev gibi bir cümle geçiyor mu orda ? Olay farm zatn İstersen charımıda gösterebilrim yamuk bowlumu değil mi anlarsın. MMORPG anlamını bilmeyen adamlar farm yapmayın demesin.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Şahsen bizzati slotlarda görev dahi yapılamıyor bununla mı uğraşıcaz diyip oyunu bırakan insanlar da var.
    Samimi bulun veya bulmayın.
    Farmın belirli bir insan kitlesi tarafından mafyalaşarak yapılması değil fırsat eşitliğine dayalı bir şekilde yapılması herkesin yararına olacaktır.
    He bu nasıl yapılır oda yönetimin işi.
    Özel farklı sunucularda oynayan insanlarla konuşuyorsanız, uskoda bir gelecek görmüyorlar ve sürekli açılıp kapanan serverlarda oynuyorlar
    çünkü bu oyunda bu düzende insanlar kendilerini orta seviyeye getirebilmek için sabah akşam bu oyuna kassalar dahi orta seviye ye 1-2 yılda anca gelinebilir durumda e oyun aynı oyun.
    e pazarda multi mafya,etkinlikte multi afq,farmda tekelci multi mafya söylesenize biz nereye gidelim ?
    Şimdi mod gelicek diyecekki e mmorpg oynuyosun direk biryerlere gelemezsin diğcek doğrumu doğru peki bir hesap çat diye 300 gb lik item gelmiş e para ile item almak yasak diyip banlayan oldu mu ? nerede mmorpg nerede emek ?
    farmda mesela ben şimdi char dizsem makro kullanmazsam slot alamam kullanırsam ban yerim e cz çıksam sürekli tek yerim ?
    Kısaca hocam paran varsa dünya sana aşık züğürtlere yakışır maden mattock kaşık yes alright!!