Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Junior Member
    AFK adamın videosunu attım banlansın diye hiçbir şey yapılmamış aynı adamın videosunu 2. kez atıyorum büyük ihtimal yine birşey yapılmayacak ne yapmamaız lazım banlanmaları için

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by razones View Post
    AFK adamın videosunu attım banlansın diye hiçbir şey yapılmamış aynı adamın videosunu 2. kez atıyorum büyük ihtimal yine birşey yapılmayacak ne yapmamaız lazım banlanmaları için
    Doğru bir raporlama yaptığınızda eğer oyun kurallarına aykırı bir durum varsa ceza verilir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Öncelikle konuyu açan arkadaştan özür diliyorum, konusunu sabote ediyor gibi oldum ama ısrarla anlaşılmıyor veya anlaşılmak istenmeyince tekrar tekrar yazmak zorunda kaldım, halbuki yanıt çok basitti.

Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Nasıl yok sorduğun sorunun cevabı evet, arşivdeyken de yanıt gelebilir incelenmeye devam edilen konular da arşive alınabilir alındıktan sonra da ceza uygulanabilir.
    Soruma verilen yanıt "arşivdeyken işlem uygulandı veya uygulanmadı diye tekrar yanıt gelmez" şeklinde. Bu sorumun yanıtı da yoktu, bu konuda verildi. Yani sorum, arşivdeyken işlem yapılıyor mu yapılmıyor mu değildi.

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Arşive alınmış konuların incelemesi ve takibi devam eder, bundan sonra ki süreçte kesin yanıt verilir veya yanıt verilmez olarak belirtmek mümkün değildir.

Cevap gelmemiş olması, işlem yapılmadığı anlamına gelmemektedir. Genel olarak geri dönüşler için harcanılacak olan süre, yeni konulara bakılarak değerlendiriliyor ve zaman tasarrufu sağlanıyor.
    Teşekkürler, sorum ilk paragrafta yazdığınız arşivdeyken son sonuç ile ilgili konuya yanıt yazılıp yazılmadığıydı. İki paragrafta yazdığınız zaten belirtiliyor CR SSS konusunda.

Tags for this Thread