Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Drake's Blessing Hk.

Yeter Artık Şu Drake's Blessing denen eşyanın pk alanına zarar verdigi yeter sözde 2 hafta sonra kalkacak diye geldi fakat sınırsız bir şekilde kaldı bunu bastıktan sonra hiç bir alan skilleri işlemiyor pk alanına cok fazla zararı herkes bu konuda şikayetçi fakat nttgame olarak hiçbir ilgi göstermiyornuz sizden ricam girin oyuna şu eşyanın ne kadar zarar verdigine bakın ne anlacaksınızzzzzz Drake's Blessing denen eşya geldigi günden beri oyuna girmiyorum çok saçma sapan bir eşya direk pk öldürmek üzere
    Last edited by xBionic; 05-11-2021 at 09:29 AM.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Aslında karşıydım bu blessinge ama artık değilim. Kalkmamasi daha iyi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Mage atak sc için counter olarak geldi ama ondan ucuz olması hiç normal değil. Fiyatlarının eşitlenmesi iki tarafında şikayetlerini bir nebze azaltacağına inanıyorum. Mageler belirli bir miktar verip alıyor, mele ekipler bunun yarısından bile daha ucuza bir materyalle etkisiz hale getirebiliyor. Bence fiyatı yükseltilmeli. Depolayan depolamıştır gerçi ama bitene kadar katlanabilirler diye düşünüyorum mageler.

Senior Member
    yazık şu itemi getirme mantıgı yok adam basıyor 100 200 damage yiyor 80 90m verip aldıgın atack sc hiç bir işe yaramıyor. Acil kaldırılmalı yada pahalı olmalı.

Banned
    Quote Originally Posted by mudurxx View Post
    Yeter Artık Şu Drake's Blessing denen eşyanın pk alanına zarar verdigi yeter sözde 2 hafta sonra kalkacak diye geldi fakat sınırsız bir şekilde kaldı bunu bastıktan sonra hiç bir alan skilleri işlemiyor pk alanına cok fazla zararı herkes bu konuda şikayetçi fakat nttgame olarak hiçbir ilgi göstermiyornuz sizden ricam girin oyuna şu eşyanın ne kadar zarar verdigine bakın ne anlacaksınızzzzzz Drake's Blessing denen eşya geldigi günden beri oyuna girmiyorum çok saçma sapan bir eşya direk pk öldürmek üzere
    Öyle 1-2 k vurma devri bitti artık. Bundan sonra mageler warrior alanları ile ölecek

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    pk nın gidiş hatını bozuyor böyle dewam ederse pk olayı bitti bitiecek herkes sıkılmış bu durumda

Senior Member
    Draki bless artık kabak tadı vermeye başladı mage atak sc isterse ücretsiz olsun ama şu draki bless i kaldırın alan skilini boşa mı koydunuz kullanamıyoruz o zaman alan skilini kaldırın abi ? herkes tekli skil vursun.

Senior Member
    3 parti mage felankor altını vurmasına rahmen kill düşmüyor. Zaten ölümsüz gibi olan wariror jobuna sinik ısırıgı gibi geliyor mage damagesi.

Senior Member
    CSWdeki mage hegemonyasını ve Bifrostta mafya gibi köprü tutan mageleri bitirmek adına güzel çözüm. Ama dediğiniz gibi felankorda mageleri çaresiz bırakıyor. CZde basılması engellenirse çok güzel işe yarar.

Senior Member
    atak sc'li ve fll +3 mage novası bile +0 warirora 400 vuruyor, hadi 500 vursun bir mage partide 6x mage olur 6x 500 anca 3k vurabiliyorsun

Söyleyeceklerim bu kadar