Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Please check your id and password again. hatası

Merhabalar;

Resmi siteden hesabıma girmek istediğimde Please check your id and password again. hatası alıyorum. Şifre sıfırlamak istediğimde ise otp istiyor fakat pc format attığımdan dolayı otp kurarkende şifre istediğinden dolayı otp kurup şifre güncellemeside yapamamaktayım. Bu durumda ne yapabilirim ? İlginize teşekkürler.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Yurtdışında mı yaşıyorsunuz?

Junior Member
    Hayır Türkiyede yaşamaktayım. Id şifrem doğru olmasına rağmen bu hata var olmakta şuanda. Hesabın kayıtlı tel nosunu ve mailini biliyorum. Mail üzerinden şifre güncellemesi yapmak istediğimde ise otp kurarkende şifre hatası vermekte bu yüzden bunuda gerçekleştiremiyorum

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Öncelikle OTP sitesinden yeniden "ID ve Authcode" isteyin. Daha sonra OTP kurulumunu gerçekleştirin.

OTP ile ilgili problem yaşarsanız aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

AnyOTP Hata Kodları ve Çözümleri

Junior Member
    Bunu gerçekleştirebilmem için otp sitesinde game ıd ve password kısmını geçmem gerekiyor. Fakat bilgilerimi girdiğimde hatalı şifre veya ıd hatası karşıma geliyor. Bu yüzden ID ve Autcode alamıyorum. Ki alabilmek için kc isteyecektir , hesabıma kc yükleyebilmem için siteden giriş yaptığımda yeniden Please check your id and password again hatası alıyorum. Başka hesap denediğimde giriş yapabiliyorum. Kendi hesabımda bu problemi yaşıyorum

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mnd60 View Post
    Bunu gerçekleştirebilmem için otp sitesinde game ıd ve password kısmını geçmem gerekiyor. Fakat bilgilerimi girdiğimde hatalı şifre veya ıd hatası karşıma geliyor. Bu yüzden ID ve Autcode alamıyorum. Ki alabilmek için kc isteyecektir , hesabıma kc yükleyebilmem için siteden giriş yaptığımda yeniden Please check your id and password again hatası alıyorum. Başka hesap denediğimde giriş yapabiliyorum. Kendi hesabımda bu problemi yaşıyorum
    Farklı bir hesabınızdan problem yaşadığınız hesap ile ilgili "Password Issues" kategorisinden bilet gönderir misiniz?