Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by FBHooligans View Post
    Böyle bir ban yedikten sonra bilet ile itiraz edince değerlendirme yapılıp pc inceleniyor mu acaba ? Açılma ihtimali var mı 3.parti yazılım yoksa. Neye göre bakılıp karar veriliyor merak ediyorum açıkçası.
    Biletlere detaylı incelemeler ardından nihai kararlar iletilir, incelenme yapılmadan biletinize yanıt verilmez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Biletlere detaylı incelemeler ardından nihai kararlar iletilir, incelenme yapılmadan biletinize yanıt verilmez.
    İncelemeler 3 güne kadar sürebilir diye duydum hala cevapta gelmemiş bilete.Bu süreç içinde bir güncelleme vs pcde herhangi bir oynama yapmadan pcyi bile kapatmadan bekliyor olacağım daha önce hapis cezası bile almamış char operatör incelemesiyle banlanıyor gerçekten aklım fikrim almıyor yan slotumda adam 10 gün koxp ile kasarken avel gibi genie kullanıp 3 5m kasmaya çalışan ben ban yiyorum içim içimi yiyor yani sinir bozucu tamamen. 1 ayda 8k kc çek ama 3.parti yazılım banned hangi insan böyle saçma bir şey yapar ilginç.3. parti yazılım kullanacaksam ne ihtiyacım var bu kadar kcye bilmiyorum gerçekten...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ortalama 72 saat içerisinde cevap veriliyor. Biletinizi güncellemeden verilecek olan cevabı bekleyiniz. Güncellediğiniz takdirde biletin cevaplanma süresi uzayacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Oyun içi kontroller sırasında cezai işlem uygulanmış olmasıdır.
    Şaka mı yapıyorsunuz

Senior Member
    İncelemeler 3 güne kadar sürebilir diye duydum hala cevapta gelmemiş bilete.Bu süreç içinde bir güncelleme vs pcde herhangi bir oynama yapmadan pcyi bile kapatmadan bekliyor olacağım daha önce hapis cezası bile almamış char operatör incelemesiyle banlanıyor gerçekten aklım fikrim almıyor yan slotumda adam 10 gün koxp ile kasarken avel gibi genie kullanıp 3 5m kasmaya çalışan ben ban yiyorum içim içimi yiyor yani sinir bozucu tamamen. 1 ayda 8k kc çek ama 3.parti yazılım banned hangi insan böyle saçma bir şey yapar ilginç.3. parti yazılım kullanacaksam ne ihtiyacım var bu kadar kcye bilmiyorum gerçekten...
    Hele ki oyun içi incelemeyle banlandıysanız bi yanlışlık olacağını sanmıyorum. İnceleyen kişiler game masterlerdir ve bu konuda yanlışlık yapma ihtimallerinin çok da mümkün olmadığını düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Hele ki oyun içi incelemeyle banlandıysanız bi yanlışlık olacağını sanmıyorum. İnceleyen kişiler game masterlerdir ve bu konuda yanlışlık yapma ihtimallerinin çok da mümkün olmadığını düşünüyorum.
    varsayımsal yorumun için teşekkürler ancak hile kullanıp ban yediğim için peşine düşecek kadar salak değilim hala biletin cevabını beklemekteyim hatalarını kabul edip açacaklarını düşünmüyorum ancak yapılan tamamen haksızlık,saygısızlık ve emek düşmanlığı bu kadar basit.İsteyen istediği gibi inanmakta, eleştirmekte, değerlendirmekte özgür hocam kolay gelsin dilerim başınıza gelmez.

varsayımsal yorumun için teşekkürler ancak hile kullanıp ban yediğim için peşine düşecek kadar salak değilim hala biletin cevabını beklemekteyim hatalarını kabul edip açacaklarını düşünmüyorum ancak yapılan tamamen haksızlık,saygısızlık ve emek düşmanlığı bu kadar basit.İsteyen istediği gibi inanmakta, eleştirmekte, değerlendirmekte özgür hocam kolay gelsin dilerim başınıza gelmez.
    Kardeş bende aynı dertten müzderipim.2012 oyundan çıktım 3-5 aydır öyle pandemi çarıma girdim oynuyorum çarım hapse düştü meğer 1.000 cahs ile cıkabiliyorum ticted attım makro kullanmışım. 2012 de heaven fire ve diğer basit k0splar vardı bilirdim kullandımda yan pc den 46 çar kasar chitinlerini alırdım o zmanları farm üsülü diyelim adam makrodan beni hapse yolluyor 30 yaşındayım 12 senedir pc de oyun oynamadım makro nedir nasıl kullanılır hiçbir bilgimde yok ki int healt bonuslu priestim öyle jr chaos ft ve paramunda zaman öldürmek için exp kasıyordum ama 2.tickedimi attım şayet ısrar ederlerse makro kullandığıma dair suç kazanılmış haklarımı elimden aldıklarından ötürü suç duyursunda bulunacağım kendimden de o kadar eminim ki otp sistemi gelmiş benim iznim dışında birinin çarı açıp herhangi yasak birşey yapmasıda mümkün değildir. Bakalım bekliyorum 100 tl verip o cash i almayacağım ki alsam yarın aynı mualeme olmayacağına inandırmaları lazım böyle bir adaletsizlik yok. Hani jr alt f4 çıkmışsın dese eyw çıktığım oldu kabulleneceğim makroda neymiş hani ADALAT HANİ YÖNETİM