Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

İnt atacker priest Lightning Resistance

İnt atacker priestler veya statlarında int veren priestlerin lightning resistanceleri artıyor.Ne hikmetki itemlerle aynı resistance a ulastıgımda llightning vuran yaratıklardan dogru düzgün kitlenmezken ins statlarla ulastigim yüksek resistanceda hareket edemiyorum 2-3 vurustan biri kitliyor.Sorum nacizane sudur ki görünen yüksek lightning resistance sadece görüntüden mi ibaret çünkü olması gerektigi gibi calısmadıgına eminim.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    "Resistance yediğin hasarı düşürüyor, kilitlenmeyi engellemiyor" diye biliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    "Resistance yediğin hasarı düşürüyor, kilitlenmeyi engellemiyor" diye biliyorum.
    Yoo. Öyle bişey yok. İstersen apostle-brahmanda test edebilirsin.
    Pvp'de ise lr magelerle vs atarken LEGO+howling takardım. Kesinlikle daha az kitleniyordu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kni_kRpcqXAJ View Post
    İnt atacker priestler veya statlarında int veren priestlerin lightning resistanceleri artıyor.Ne hikmetki itemlerle aynı resistance a ulastıgımda llightning vuran yaratıklardan dogru düzgün kitlenmezken ins statlarla ulastigim yüksek resistanceda hareket edemiyorum 2-3 vurustan biri kitliyor.Sorum nacizane sudur ki görünen yüksek lightning resistance sadece görüntüden mi ibaret çünkü olması gerektigi gibi calısmadıgına eminim.
    Daha az resisti olan başka bir class'a göre İnt priest daha çok kitleniyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Daha az resisti olan başka bir class'a göre İnt priest daha çok kitleniyor.
    Aynen öyle 120-130 lr ile heal basacak kadar bile aralık bulamadan öldügüm cok oldu.Görsel bir hata oldugunu düsünüyorum.