Results 1 to 3 of 3

Thumbs up Nasıl raporlama yaparım?

Tam 2 gündür slotta illegal program ile farm yapan 2 kişi var. Videolarını aldım ticket attım fakat 2 gündür yanıtlanmadı. Şuanda slota geldim adamlar hala tren yapmış bir şekilde farm yapıyorlar. Neden slotlarla hiç ilgilenmiyorsunuz ? Neden günde bir kere olsun şu slotları gezmiyorsunuz ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Öncelikle yanlış bilinenleri düzeltelim. Oyun kurallarını ihlal eden oyuncular bilet üzerinden değil Cheat Reports bölümü üzerinden bildiriliyor. Hesap sorunları ve destek için bilet göndermek gerekiyor. Ayrıca gün içinde düzenli kontroller ve taramalar yapılmakta. Sizin gözünüze çarpan illegal oyuncu varsa Raporlama Sistemi (Cheat Reports) konusuna göz atarak cr'ye bildirirseniz gerekli inceleme yapılacaktır.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Raporlar sırayla bakılıyor. Sırası gelince işleme alınacaktır. Cr bölümünde bulunan Processed(Arşiv) kısmından raporlarınızı takip edebilirsiniz. Daha önce açtığınız konularda devamlı olarak cr raporlarıyla ilgili konularınız var. Bilgi verildiği halde lütfen cr raporlarıyla ilgili konuları tekrar tekrar açmayın ve Processed bölümünden takibini yapın.

İyi forumlar.