Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

OTP . ICS Kodunu sıfırlamak için telefon onayı gelmiyor.

OTP . ICS Kodunu sıfırlamak için telefon onayı gelmiyor. yaklaşık 25np gitti. telefonuma kodlar geliyordu. Numaramda doğru olduğu halde gelmiyor. Bir çözüm yolu yok mudur.

Junior Member
    Uygulamayı açabiliyorum ama uyumsuzluk var. Eski kullanıcı olduğum için herşeyi sıfırlamak girmek istiyorum. Herşeyi np ile hallettim bir otp yi çözümleyemedim : (

Diğer konulara baktığımda böyle bir cevap gördüm ama eski mesajlarım sıfırlandı
    Merhabalar,

SMS ile gelen authecode şifrenizdir. ID : ko ile başlayan ko12345'tir.

Aşağıdaki OTP kurulum rehberini inceleyebilirsiniz

https://nttga.me/ics-otp-rehber
    telefona mesaj gelmiyor. çözüm yolu varmıdır teşekkürler.

Üretilen OTP kodunun 10 defa yanlış girilmesi durumunda AnyOTP programınız bloke olur. Aşağıdaki konu üzerinde belirtilen adımları sırası ile uyguladığınızda sorununuz çözülecektir. Eğer bilginiz dışında OTP kodunuz bloke oluyorsa oyun şifreniz başkası tarafından biliniyor olabilir. Bu durumda oyun şifrenizi de değiştirmeniz faydalı olacaktır.

- PC den OTP programını kaldırın.
    - OTP sitesine giriş yapın MYICS kısmında Reset AnyOTP Device seçeneğini tıklayın.
    - Gelen ekranda " Send Code" seçeneğini tıklayın . Telefona gelen kodu girerek altta bulunan reset butonuna tıklayın.
    - Daha sonra PCye OTP programını indirip kurun.
    - MYICS kısmında "Resend ID ve Authcode" seçeneğini tıklayın ve gelen ekrandan kod talep edin.
    - Telefona gelen kodu OTP programına yazarak aktif edin.

Ayrıca Windows 7 kullanıyorsanız;

Saat dilim ayarınızı UTC+3:00 Bağdat vs. olarak ayarlayınız ve saati manuel bir saat geri alınız. Bu işlemden sonra https://saatkac.info.tr/ sitesine girerek sol üst köşeden saatinizin senkronuna bakın. Maksimum 1-2 saniye fark olabilir, eğer fark varsa onu da ayarlayın.

bunuda deneyeceğim ama korkum yine np gidecek mesaj gelmicek

NOTICE:
    Your Account will be blocked if 10 consecutive failed authentications are received for entering AnyOTP.
    There is a limit of 15 messages per day for sending SMS. 1 SMS will cost 5 NPoints.

abi limit 15 olduğunu ben nasıl anlıcam geçti ise np çekme yeminle inatla 6-7 defa bastım her seferinde time left yine time left doldu yani al np senin olsun ıcs şu oyuna gireyim başka bişi istemiyorum cıldırdım

timeover try again eee 5np nerde o cepte :/
    Last edited by tamus; 05-08-2021 at 12:08 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Sıfırlama kodu sms olarak gelmiyorsa konuyla ilgili müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz. http://support.nttgame.com/