Results 1 to 5 of 5

Hybrid View

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Ölü görünme sorunu

Chaos da sürekli başıma gelen olay bugün yine geldi , dün sabaha karşı cz de de başıma geldi. Sürekli 2 vs 2 attığımız 2 arkadaşın priesti yürüyerek gelirken bende görününce bir anda ölü göründü ve ben onu seçemedim ama o arkadaş bana db tor atabildi. Chaos da da aynı şekilde başıma sürekli geliyor. Adam yanımda doğuyor ve değişik şekilde yere düşüyor. Ben adamı göremiyorum , adam bana vuruyor , ölü görünen adamın üzerinde pot dönüyor. Bu sorun benim ile alakalı ise çözümü nedir ? Lütfen video istemeyin , bir yerlerimden uydurmuyorum. Bir dahaki denk geldiğim de , yerdeki adamın ksc sini alabilirim , cz deki olayın ksc si var. Chaos da sürekli video programı açık gezebilecek donanıma sahip değilim. Çözüm önerisi olan var mı?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sağ köşede ölü görünen adamın üzerinde dönen HP pot , bu durum 1 e 1 de olduğun da , çaresizce ölümü bekliyorum.

https://www.hizliresim.com/b8cbwhh
    Last edited by AlparslanBatur; 05-08-2021 at 04:56 PM.

Senior Member
    ölü görünen adamlar genelde doğar doğmaz mavi küreleri aldığınız zaman yanınızda doğan kişiler ölü olarak doğuyor sizde görünmüyor fakat o sizi görüp atak yapabiliyor boş boş ölmeyi bekliyorsunuz ağır ağır

Senior Member
    yetkili biri yok mu bizi bilgilendircek bu konu hakkında bir çalışma var mı acaba ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Eğer mümkünse bu sorun ile karşılaşırken bir video alıp konuya ekleyebilir misiniz? Ek olarak durumun incelenmesi adına mesai saatleri içerisinde ekibe ileteceğim.