Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Merhabalar Siz Yöneticilerin Desteğini Bekliyorum (İtem Kilit Hak.)

Merhabalar

Yeni alınan karara göre OTP sisteminde kayıtlı numarayı değiştirme işlemindeki son tarihleri askerde olduğum için kaçırdım.

Şuan karakterimde bulunan OTP numarasını değişemiyorum çünkü hat kapandı ve bir daha satın alamıyorum.

Karakterin maili , Esn Kodları mevcuttur.

Resmi siteden item kilit şifremi sıfırlamak istediğimde otp kodu istiyor fakat ne otp deki numaramı nede kapanan hattıma ulaşabildiğim nede bu konuda destek alamadığım içim Character Seal Scroll kullanıp karakterimi ve itemlerimi alamıyorum.Karakterimi şuan oynayabiliyorum sadece sitede işlem yapamıyorum.

Mağdurum ve bu süreci kaçırdığım için yöneticilerle iletişim kurarak karakterimin mailine item kilit şifre sıfırlama linki gönderebilirler mi çünkü hiçbir şekilde numara değiştirme desteği alamıyorum yardımlarınızı ve ne yapmam gerektiği hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

@lBLackWicked
    @REGISS_
    Rosetta-SchutzIsBack

İyi Forumlar Dilerim.
    Last edited by akinbaba23; 05-08-2021 at 03:05 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Şahsen bende aynı durumdayım Reyhanlı'dan geldiğimde hattım birdaha açılmamak üzere kapandığını ve açtıramıcamı söylediler.
    Bu durum bizlerin keyfi veya oyunu takipsizliğimizden oluşan birşey değil,insan kaçakçılığı ile mücadele verirken komutanlar sert oluyor.
    Hudut nöbetine çıkmadan hemen önce botlarıma kadar aranıyorduk ve askercell olsa dahi telefonun santralde kalıp yat iştimasından sonra veriliyordu.
    Mecburi olarak askercell ve farklı hat aldım.
    Yönetim en azından bu gibi bir duruma ayrıcalık tanırlarsa bencede çok güzel olur.
    Yönetim isterse hangi karakolda görev yaptığıma kadar kanıt atabilirim.

Junior Member
    Evet kardeşim malesef birşey sıfırlama durumumuz kameralı telefon kullanmamız imkansızdı,umarım yardım alabiliriz.

Zaten karakterime aktif girip oynayabiliyorum sadece sitede aktif otp oyunda değil.

MENTEŞ ASKERİ KAMPINDA
    GÖREVDEYDİM.
    Last edited by akinbaba23; 05-08-2021 at 03:06 AM. Reason: Ekleme

Junior Member
    aynı sorun bendede var 2016 yılında numara değişikliği için bilet göndermişim bilgi istemişler o şekilde kalmış.
    3-4 ay evvelinde yeniden bütün bilgileri ilettim zira son yapılan güncelleme ile telefon numarası değişikliği tarihini geçirmişim.
    karakterime giriş saylayamıyorum kayıtlı numarayı turkcell vermıyor.telefon haricinde a dan z ye bütün bilgiler mevcut.
    umarım bu şekilde mağdur olan user lar ile alakalı bir güncelleme yada düzenleme gelir.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bahsedilen numara değişim desteği uzun süre devam etti. Bu konuda yapılacak tek şey numaraya tekrar erişim sağlamanız olacaktır. Dilerseniz konuyla ilgili müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. http://support.nttgame.com/

Junior Member
    Numara değişimi değil mailime item kilit şifresi değişim linki talep etmek istiyorum

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by akinbaba23 View Post
    Numara değişimi değil mailime item kilit şifresi değişim linki talep etmek istiyorum
    Hesap desteği için müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.

Junior Member
    Teşekkürler.Konuyu genel bir problemi bildirmek ve mağduriyeti açıklamak bir yönetici desteği almak için açtım.
    Uzun bir süreç diyorsun da askerlikte uzun bir süreç işte biz o zaman görevdeydik
    Last edited by akinbaba23; 05-08-2021 at 02:04 AM.

Senior Member
    askerlik kozu kullanılarak duygu sömürüsü kokusu alıyorum.

Junior Member
    Bu kadar yazdığımın ardından böyle bir sonuç çıkarman bu konu altında polemik ve tartışma araman sanırım,askerliğinide yapmayıp halimizden anlayamayacağını düşünüyorum.

Sizin gibi insanlar bu tarz forumlarda hep var zaten herşeyin altında birşey aramanız,insanları kışkırtmanız ve forumu post kasmak için kirletmeniz dışında birşey yaptığınızı düşünmüyorum.
    Last edited by akinbaba23; 05-08-2021 at 03:02 AM.