Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Pus hatasi aliyorum yardim edermisiniz ???

Explorer yüklenmiyor bilgisayarıma Formattan beridir Explorer sorunum var.
    Diğer Tarayıcılarda Pus açabilirmiyiz yada bunun çözümü varmı ?
    Pus eşyası almak istiyorum fakat alamıyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef farklı bir tarayıcı atanamıyor, ie tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra yeni bir kurulum gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak ie yüklerken hangi aşamada sorun yaşadığınızı belirtirseniz ona göre de yönlendirmelerde bulunabiliriz.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Eğer windows 7 yüklediysen explorer tam olarak güncel sürümde kullanılmıyor ve bu yüzden bu tür hata alıyorsun. Aynı şey daha önce başıma geldi ve maalesef windows 7 artık çoğu programı desteklememeye başladı.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Junior Member
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Eğer windows 7 yüklediysen explorer tam olarak güncel sürümde kullanılmıyor ve bu yüzden bu tür hata alıyorsun. Aynı şey daha önce başıma geldi ve maalesef windows 7 artık çoğu programı desteklememeye başladı.
    Windows 10 'da maradonda pklarda novalarda efsane kasıyor. Ama windows 7 professiyonel'de inanılmaz hızlı GTa 5 bile oynatıyor. 16 GB RAm SSD 480 var bilgisayarımda En iyi windows 7 Professiyonelde çalışıyor. Oyunda hiç gram kasmıyor. 100 novada gelse felankor da cıksa kasmıyor. Ama Windows 10 berbat...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wkb_jGJXxFCf View Post
    Windows 10 'da maradonda pklarda novalarda efsane kasıyor. Ama windows 7 professiyonel'de inanılmaz hızlı GTa 5 bile oynatıyor. 16 GB RAm SSD 480 var bilgisayarımda En iyi windows 7 Professiyonelde çalışıyor. Oyunda hiç gram kasmıyor. 100 novada gelse felankor da cıksa kasmıyor. Ama Windows 10 berbat...
    Merhabalar, bahsettiğiniz durum donanımdan donanıma değişiklik göstermektedir. Microsoft Windows 7 üzerinden desteğini çekti. Bu da zaman içerisinde şu an yaşanmasa bile ilerde sıkıntı çıkarabilir.