Results 1 to 9 of 9

Level düşme cezası hakkında

80 level karakterim internet kopmalarında veya elektrik kesintilerinde oyundan çıkması zaman aldığı için sürekli yattı ve 80den 78 e düştü..
    Level düşme cezası nasıl işliyordu sınır kaçtı biri bilgilendirme yapabilirse cok sevinirim

Moderator xBionic's Avatar
    Merhaba,
    Ceza durumu ile ilgili detayları aşağıda belirttim.

''Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.
    6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Senior Member RealJomey's Avatar
    Bi ara oyunda baya kopmalar yaşanıyordu hatta telafi falan bile verilmişti. O arada 83-1 charıma %40 civarı exp kaybetmiştim. Oyun ha düzeldi düzelecek diye %40 civarı expim gitmişti . O yüzden oyunda bu tarz bi problem yaşanıyorsa sana tavsiyem 2-3 saat en az sal oyunu .Anca kendine geliyor oyun. Kaybettiğin expde baya çokmuş bu arada geçmiş olsun.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kesinlikle bu gibi durumlarda problem düzelene kadar oyuna giriş yapılsa da exp kasmaya devam etmemek.

Junior Member
    Hocam Merhaba ben daha önce hiç yapmadığım için hiç fikrim yok o yüzden şunu sormak istiyorum örneğin 59 level andream çarı kasmak istiyorum. Siz 6 level farkdan sonra cezası olmaya başladığını söylüyorsunuz o yüzden ben 5 level fazlasına 64 levele çıkıp geri 59 düşsem statlarım cezasız bir sekilde 59 level bir oyuncuya göre daha yüksek kalır mı?

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maltthael View Post
    Hocam Merhaba ben daha önce hiç yapmadığım için hiç fikrim yok o yüzden şunu sormak istiyorum örneğin 59 level andream çarı kasmak istiyorum. Siz 6 level farkdan sonra cezası olmaya başladığını söylüyorsunuz o yüzden ben 5 level fazlasına 64 levele çıkıp geri 59 düşsem statlarım cezasız bir sekilde 59 level bir oyuncuya göre daha yüksek kalır mı?
    Sanırım yanlış anladınız, 6 level değil, 6 Stat point sonrası ceza oluyor.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Senior Member LordVeyda's Avatar
    diyelim 40 level çarım var delosta farm atçam. 41 yapıp 3 str bonusu verdikten sonra geri 40'a düşsem, herhangi bir azalma olur mu atakta vs. ? Ya da 40 level droplarını 3 stat sonrasında da alabilir miyim ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    diyelim 40 level çarım var delosta farm atçam. 41 yapıp 3 str bonusu verdikten sonra geri 40'a düşsem, herhangi bir azalma olur mu atakta vs. ? Ya da 40 level droplarını 3 stat sonrasında da alabilir miyim ?
    1 level düşmede etkilenmiyor. 6 – 16 Stat : %10'dan itibaren başlıyor.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    teşekkürler efenim