Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member angelorock's Avatar

Question AnyOTP System Error Hatası Hk.

Merhaba Değerli Yetkili,

Yakın zamanda sorunsuz olarak erişebildiğim OTP uygulaması bugün tıkladığım zaman "System Error" &h80004023 (-2147467229) "Bir Microsoft Yazılım Yükleyicisi ile karşılaşıldı" mesajını ekranıma çıkartıyor. Bu hatayı aşıp tekrardan oyuna erişim sağlamam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi çalışmalar.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Hatanın ekran görüntüsünü konuya ekler misiniz?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Kaldırım OTP'yi sistemden bu sefer yeniden yüklemek istediğimde karşıma çıkan ekran.
    William JAMES

Mevcut virüs programımdan şüpheleniyorum araştırmaya devam ediyorum güven listesi hazırladım OTP ve Knight için sizden cevap gelene kadar kendim araştırmaya devam ediyorum sonucu paylaşırım çözebilirsem.
    William JAMES

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Windows dosyalarınızda bozulma meydana gelmiş olabilir. Sorunun kaynağını tam olarak bilemeyiz. Genelde bu tarz hatalar bilgisayara bulaşan bazı Malware'ler tetikleyebiliyor.

Anyotp exe'sine sağ tıklayıp, özellikler seçeneği üzerinden uyumluluk kısmını aktif edip deneme yapabilirsiniz.

Problemin devam etmesi halinde Malware anti-virüs yazılımı kurarak bilgisayarı taratabilirsiniz.

Ayrıca sistemin dosyalarının doğrulanmasını sağlamakta da fayda olabilir. Bunun için; Başlat > CMD (yönetici olarak çalıştırın) > sfc /scannow yazıp enter'a bastığınızda tarama işlemi başlatır.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection did not find any intergrity violations." şeklinde ifade yazarsa bir problem bulamadığını anlayabiliriz.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them." gibi bir ifade yazarsa bozuk dosyaların bulunduğunu ancak bazılarının düzeltilemediğini belirtir. Oluşturulan bir log dosyası olur. O log dosyasının yerini tarif eder. O zaman daha çok uğraşmak gerekir. Kafanız karışmasın diye şimdilik burada bırayım.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them." gibi bir ifade yazarsa, bozuk dosyaları başarılı bir şekilde düzeltildiğini belirtir. Bilgisayar yeniden başlatılabilir.

Bu işlem sonucunda eğer yazılım hala hata veriyorsa, Windows Güncellemesi yapıldı ise" Sistem Geri Yükleme" yapılabilir.

Sistem geri yükleme de olmaz ise o zaman" Başlangıç Onarımı" yapılması problemi çözebilir.

Yine olmaz ise OTP yazılımı silip, yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

Edit : Son ekran fotoğrafı yeni eklenmiş. Windows Installer ile ilgili problem olmuş gibi görünüyor. Yukarıda yazıklarımı uygulayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Windows dosyalarınızda bozulma meydana gelmiş olabilir. Sorunun kaynağını tam olarak bilemeyiz. Genelde bu tarz hatalar bilgisayara bulaşan bazı Malware'ler tetikleyebiliyor.

Anyotp exe'sine sağ tıklayıp, özellikler seçeneği üzerinden uyumluluk kısmını aktif edip deneme yapabilirsiniz.

Problemin devam etmesi halinde Malware anti-virüs yazılımı kurarak bilgisayarı taratabilirsiniz.

Ayrıca sistemin dosyalarının doğrulanmasını sağlamakta da fayda olabilir. Bunun için; Başlat > CMD (yönetici olarak çalıştırın) > sfc /scannow yazıp enter'a bastığınızda tarama işlemi başlatır.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection did not find any intergrity violations." şeklinde ifade yazarsa bir problem bulamadığını anlayabiliriz.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them." gibi bir ifade yazarsa bozuk dosyaların bulunduğunu ancak bazılarının düzeltilemediğini belirtir. Oluşturulan bir log dosyası olur. O log dosyasının yerini tarif eder. O zaman daha çok uğraşmak gerekir. Kafanız karışmasın diye şimdilik burada bırayım.

İşlem bittikten sonra "Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them." gibi bir ifade yazarsa, bozuk dosyaları başarılı bir şekilde düzeltildiğini belirtir. Bilgisayar yeniden başlatılabilir.

Bu işlem sonucunda eğer yazılım hala hata veriyorsa, Windows Güncellemesi yapıldı ise" Sistem Geri Yükleme" yapılabilir.

Sistem geri yükleme de olmaz ise o zaman" Başlangıç Onarımı" yapılması problemi çözebilir.

Yine olmaz ise OTP yazılımı silip, yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.
    Merhaba Değerli Yetkili,

Sorunun kaynadığını incelediğimde son gelen virüs programı güncellemesinin bu soruna neden olduğu tespit edilip, mevcut virüs programında güven listesi oluşturulmak suretiyle AnyOTP sistemden kaldırılıp tekrardan yeni bir kod alınarak oyuna erişim sağlanmıştır. Bu süreçte yardımlarınızı esirgemediğiniz için NTTGAME ailesine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
    William JAMES

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelorock View Post
    Merhaba Değerli Yetkili,

Sorunun kaynadığını incelediğimde son gelen virüs programı güncellemesinin bu soruna neden olduğu tespit edilip, mevcut virüs programında güven listesi oluşturulmak suretiyle AnyOTP sistemden kaldırılıp tekrardan yeni bir kod alınarak oyuna erişim sağlanmıştır. Bu süreçte yardımlarınızı esirgemediğiniz için NTTGAME ailesine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
    Sorunun çözümlendiğine sevindim.

İyi oyunlar.

Junior Member
    iyi akşamlar şuan aynı hatayı alıyorum. gün içerisinde microsoft 365 i yükledim bilgisayarıma lisans öğrenci kimliğimle yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?

Quote Originally Posted by Alican231115 View Post
    iyi akşamlar şuan aynı hatayı alıyorum. gün içerisinde microsoft 365 i yükledim bilgisayarıma lisans öğrenci kimliğimle yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?
    Konuyu açan arkadaş problemi virüs programının erişim noktasından otp'yi kaldırarak çözmüş.
    İlk olarak problemin bundan ötürü kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak adına anyotp'yi tamamen kaldır. Defender,güvenlik duvarı herhangi bir virüs programı kullanıyorsan tamamını devredışı bırak. Bilgisayarına reset atıp otp sitesinden indirip otp'yi yeniden kur.

Problem düzelmemiş ise yeni çözüm üretmeyi denerim.