Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Öncelikle bilgisayarınızdan oyunu kaldırınız ve resmi siteden oyunu yeniden download ederek sıfırdan kurunuz. İndirme işlemi gerçekleşirken şifremi unuttum sekmesini kullanarak geçici şifre alınız ve onunla resmi siteye login olmaya çalışınız. Eğer foruma başka bir hesaptan bağlanıyorsanız, forumdan çıkış yapmadan başka bir hesapla giriş yapmaya çalıştığınızda bu tür sorunlarla karşılabilirsiniz. Forumdan ve siteden logout yaptıktan sonra belirttiğimiz denemeleri yapmalısınız.
    olmadı. yorumu gorunce deneyeyim dedim. sorunun password un update kısmında site kabul ediyor ama oyunun dataları kabul etmiyor güncellenmiyor. uyku tutmadı sinirlerim bozuldu. bir çok etkinliğide kacırdık...2 gündür. baska karaktere giriyor, siteyle oyun dataları arasında sekranizasyon hatası var, anlam veremedim. baska pc dede denedim olmadı.... ID ve server vereyim mi inceletme sansınız var mı dır?

yardım edecek arkdas var mı

help me please.

bendede benzer sorun var id şifremle resmi siteye giriş yapıyorum fakat oyuna giriş yaparken id nin yanlış olduğunu söylüyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by karuscengo006 View Post
    bendede benzer sorun var id şifremle resmi siteye giriş yapıyorum fakat oyuna giriş yaparken id nin yanlış olduğunu söylüyor
    Site üzerinden şifre unuttum diyerek aldığınız yeni şifreyle dener misiniz ?