Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ek olarak sisteminizin özelliklerini yazabilir misiniz?

Senior Member
    Infractions
    0/2 (10)
    Quote Originally Posted by Nomadd View Post
    Grafik güncellemesi sonrası oyunda anlık takılma sorunu yaşamaya başladım. Bilgisayar ile alakalıdır diye format attım ama sorun yine aynı. Güncellemede bir sorun olduğunu düşünüyorum ve düzeltilmesini rica ediyorum. Pk da anlık donmalar çok sıkıntı oluşturuyor. Bilgisayar özellikleri 10 knight açacak kadar iyi. Donanımsal bir sorun kesinlikle değil.

Teşekkürler.
    dediğin gibi sorun bilgisayar kaynaklı değil oyun kaynaklı fakat ne kadar söylesekte uzun zamandır devam ediyor. bazılarında çok belirgin bazılarında az belirgin

Senior Member
    Infractions
    0/2 (10)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ek olarak sisteminizin özelliklerini yazabilir misiniz?
    alper hocam i9 12900k + rtx3090 olsa da aynı, i5 10600k + rtx3060 olsa da aynı, bonus olarak i7 7700 + gtx2060 da aynı değişen birşey yok. hatta şöyle eklemek isterim i5 4460 işlemci gtx 1050ti ekran kartı olan sistemde takılmalar daha hafif gibi fakat yerine göre yine belirginleşebiliyor. donanım veya yazılımla ilgili bir sorun yok

Senior Member
    o takılmalar var ama bir sorun daha var. oyunda çözünürlük değişince bulanıklaşma veya hafif kayma oluyor. relog atınca düzeliyor ama normalde böyle değildi yeni olmuş bu.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (10)
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    o takılmalar var ama bir sorun daha var. oyunda çözünürlük değişince bulanıklaşma veya hafif kayma oluyor. relog atınca düzeliyor ama normalde böyle değildi yeni olmuş bu.
    evet kolayca düzelen birşey olsa da böyle bi sorunda başgöstermiş durumda bununla ilgili geri dönüşler var, fakat yönetimde bi hareket yok.

yakındır oyunda hiçbir sorun yok diye bir geçiştirme cevabı gelir diye düşünüyorum

Diğer arkadaşlarımın cevaplarını tam olarak okumadım ama sen skill barında bulunan herşeyi boşaltıp tekrardan dizmeyi denermisib 8 sayfayada bir defa bende olmustu öyle çözdüm

Senior Member
    Infractions
    0/2 (10)
    Quote Originally Posted by Relogger94 View Post
    Diğer arkadaşlarımın cevaplarını tam olarak okumadım ama sen skill barında bulunan herşeyi boşaltıp tekrardan dizmeyi denermisib 8 sayfayada bir defa bende olmustu öyle çözdüm
    skill bardaki eski eşyaların sebep olduğu takılma başka o daha önce de vardı. buda aynı tarzda bir takılma ama farklı durumlarda kendini gösteriyor.
    hangi tarihten itibaren hangi güncellemeden dolayı oldu bunlar bende var ama umursayan yok