Results 1 to 5 of 5

Thread: JR - Öneri

Senior Member RealJomey's Avatar

Lightbulb JR - Öneri

Az önce farkla yendiğimiz JR etkinliğinden dc oldum . Bu çok üzücü bir durum . Tam pk atıyoruz adamlarla dc oluyorum. Tüm moralim bozuldu cidden. Bu gibi durumların yaşanmaması adına nacizane bir önerim var ;
    Dc olup oyuna girdikten sonra moradon bölgesinde oyuna başlamak yerine devam eden jr haritasının içinde doğsak . Hiç değilse banko kazanmakta olduğumuz etkinliği bu tür saçma bi sebepten dolayı kaybetmiş sayılmasak. Hani netim ile ilgili bi sıkıntım da yok. Fibernet kullanıyorum . 5-6 ping alıyorum . Tamamen oyundaki lagdan dolayı bağlantım koptu.
    Yetkililerden ricam bununla ilgili bir çalışma başlatmanızdır.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Az önce farkla yendiğimiz JR etkinliğinden dc oldum . Bu çok üzücü bir durum . Tam pk atıyoruz adamlarla dc oluyorum. Tüm moralim bozuldu cidden. Bu gibi durumların yaşanmaması adına nacizane bir önerim var ;
    Dc olup oyuna girdikten sonra moradon bölgesinde oyuna başlamak yerine devam eden jr haritasının içinde doğsak . Hiç değilse banko kazanmakta olduğumuz etkinliği bu tür saçma bi sebepten dolayı kaybetmiş sayılmasak. Hani netim ile ilgili bi sıkıntım da yok. Fibernet kullanıyorum . 5-6 ping alıyorum . Tamamen oyundaki lagdan dolayı bağlantım koptu.
    Yetkililerden ricam bununla ilgili bir çalışma başlatmanızdır.
    Reklam olmaması amacıyla oyun ismi vermeden anlatacağım. Oynamış olduğum online bir oyunda tam olarak dediğiniz sistem geliştirilmiş. Karakter dc olduğu zaman oyuncu tekrar login olana kadar oyuncu bot olarak oynuyor. Oyuna giriş yaptığınızda kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Öneriniz geliştirilmiş olsaydı çok güzel olurdu.
    Last edited by angelrock; 05-06-2021 at 09:23 PM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Reklam olmaması amacıyla oyun ismi vermeyeceğim ama oynamış olduğum online bir oyunda tam olarak dediğiniz sistem geliştirilmiş. Karakter dc olduğu zaman oyuncu tekrar login olana kadar oyuncu bot olarak oynuyor. Oyuna giriş yaptığınızda kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Öneriniz geliştirilmiş olsaydı çok güzel olurdu.
    Evet dediğin oyunu biliyorum . Bu öneride aklıma oradan geldi . Umarım dikkate alınır ve en kısa sürede hayata geçirilir.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Junior Member RomantikSerseri's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bahsettiğiniz şeyi bu oyunda bile 'yapanlar' var. Ancak, nerelerde olduğunu tahmin edersiniz. Fakat resmi olarak hâlâ bunun oyuna gelmemiş olması üzücü. Etkinlik süresi boyunca oyundan düştükten sonra, tekrar giriş yaptığımızda aynı haritaya bizi ışınlaması ne kadar zor olabilir?
    Last edited by RomantikSerseri; 05-06-2021 at 09:33 PM.
    When i had nothing and no one, i always had pain.

Bot olarak oynanmasa bile en azından internet geldiğinde oyun kaldığı yerden devam edebilmeli, kapatıp açmak zorunda bile kalmamalıyız. Hani yıl 2021 ya o bakımdan bu isteğimi abartı bulmuyorum. Bu sistem mobil oyunlarda bile var mobiller öte dursun artık tarayıcıların desteklemediği flash oyunlarda bile vardı. Bu kadar da ilgisiz olamazsınız. Altın yumurtlayan tavuk ölüyor NTT Game ordamısınız aloo sesimiz geliyor mu..