Results 1 to 3 of 3

Thread: Farm slotları

Thumbs up Farm slotları

Tam olarak bir yıl sonra Altar'da oyuna geri döndüm. Fakat gördüğüm şey içler acısı. Bir yıl önce ki gördüğüm halinden çok daha kötü bir durumda.
    Bütün farm slotları makrocular ile dolmuş taşmış. Makro oyunda serbest oldu da ben mi fark edemedim bilimiyorum. Sizden ricam bir yetkiliye zahmet olmazsa günde 1 sefer bile olsa şu emc - lufer farm slotlarını gezmesidir. Çok zor değil günde bir defa gezmek şu farm slotlarını. İnanın ki zor değil. Eğer ki üşeniyorsanız bana yetki verin ben gezeyim. Elimden geldigince bütün makrocuları tespit edim videolarını alıp şikayette bulunacagım. Bu şikayetlerinde işleniş süresinin hızlı olmasını temenni ediyorum. Videosunu çektigim bariz makrocu olan adamı bir hafta bir ay boyunca hala o slotta görmek insanı üzüyor.

Member
    Nickname
    Chelles
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    USA
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Emc lÜfer farm slotunda macro olsa kaÇ yazar ya cz de dolu asil birakin Şu emc lÜfer maradon olayini
    eslan cz bakin

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Üşenme diye bir durum söz konusu olamaz. Gün içinde düzenli kontrol ve taramalar yapılıyor merak etmeyin. Sizin gözünüze çarpan illegal oyuncular varsa cheat reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 288

Tags for this Thread