Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Knight royale hk

Sayın yetkililer bir etkinlik geliyor Knight Royal! Her zaman oyuncular olarak ittifak yapıldığını söylüyoruz. Bir değişiklik yok. Yani ne olması gerekiyor anlamıyorum!!!!!! Adamlar 4-5 kişi toplu gezerek önüne geleni kesiyorlar!!!!! Ben anlamıyorum hiç girip denetleme yapıyor musunuz? Yoksa aaa TAM KAPANMA VAR YAT mı diyorsunuz?

Server Olimpia ve kazananlar %90 aynı isimler.. aralarında değiştiriyorlar...

Not: Kimse aptal değil.. aynı kişiler bu oyunu kazanamaz... Sonuçta drop olarak kutudan ne çıkacağını bilmiyoruz. ......

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Knight Royal gibi bireysel etkinliklerde takımlaşma yapan oyunculara ceza veriliyor. Sürekli bu şekilde etkinliğe girdiğini düşündüğünüz kişileri video alarak Cheat Reports bölümüne raporlayabilirsiniz. Aldığınız videoda tarih göstermeyi unutmayınız. Video kaydı sırasında "Print Screen" tuşunu kullanarak ksc alabilir ve tarihin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

*Sonraki konularınızda forum kurallarına uygun, saldırganlık içermeyen bir üslup kullanmanızı tavsiye ederim, iyi forumlar.