Results 1 to 6 of 6

Thread: Eleştiri Hk.

Senior Member

Eleştiri Hk.

Slotlar makroculardan geçilmiyor onlime gm yokmu bu nasıl işdir yazdım bana discorddan ban atıldı. İlk önce oyuncuların taleplerini şikayetlerini dinleyin ondan sonra haksız isek ban atın. Sabahtan beri oyun 2 3 kez kapandı slotlar desen genie altına adam makro açmış mob doğmadan nowa iniyor elle kasamıyoruz.

Ne bekliyorsunuz bizden ? Slotlarda genie altı makrocular varken oooo Knight online çok iyi deyip övgü mü bekliyorsunuz ?

Discorddan sırf bunu yazdım diye banlıyorsanız demekki kusur sizde gerekli kontroller yapılsa slotlarda makrocu oyuncular olmaz.

Oyuncuları oyuna küstürüyorsunuz haksız ban atacağınıza girin oyuna bir kontrol yapın GM beylere bunu söyledik diye ban yiyoruz şaka gibi 21.yüzyıldaki mantığa bakın

Hangi moderatör banladı ise uyarın böyle ban olmaz kardeşim 1 moderatörün hatasını tüm GM lere yüklemek istemem
    Last edited by xBionic; 05-06-2021 at 04:25 PM.

Senior Member
    Dünden beri discorddan takip ediyorum herkes şikayetçi cr at gerekli kontroller yapılsın deniliyor. Yüzlerce oyuncunun hangi birini reportlayalım ?

Oyun içi gerekli kontroller yapılsa ne ben discorddan şikayette bulunurum nede discorddaki diğer üyeler.

Spam bahanesi ile ban attık demeyin herkes o zaman discorddan spam yapıyor herkes şikayetçi girin kontrol edin slotları diyorlar.

Eleştiriye tahammülünüz yok ise hatalarınızı böyle kapatacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz oyun büyük zarar görüyor eski knight ortamı gün geçtikçe kayboluyor. Bunları yazıyorsak oyun düzelsin herkes mutlu olsun diye yazıyoruz yok siz bunalrın yazılmasını istemiyorsanız eleştiriye tahammülünüz yok ise oyunu bırakalım başka alternatif oyunlara geçelim (İsim vermedim)
    Last edited by xBionic; 05-06-2021 at 04:25 PM. Reason: bold

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Benim yan hesabı bile sırf tarih verdim diye forumdan reklam yapıyorum diye banlamışlardı şaşırmam

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Benim yan hesabı bile sırf tarih verdim diye forumdan reklam yapıyorum diye banlamışlardı şaşırmam

Hangi moderatör yapıyorsa bunu uyarılması gerekiyor çünkü diğer moderatörlerde zor duruma düşüyor bakın adamda şikayetçi bu durumdan
    Last edited by xBionic; 05-06-2021 at 04:25 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Durumu kontrol edebilmem adına discord nickinizi paylaşır mısınız? Örnek: xBionic#1865 şeklinde.

* Xigncode taraması olsun rutin kontroller olsun zaten yapılmaktadır. Oyuncularımızın raporlama yapma zorunluluğu yoktur. Fakat bu konuda bize destek olan oyuncularımıza ayrıca teşekkür ederiz.
    [Rehber] Eleştiri Yaptım Ceza Aldım

*Ek olarak: Lütfen forumda mesaj yazarken yazının tamamını bold(kalın) şekilde yazmayınız.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Hesabınız hakkında gerekli incelemeyi yaptım.
    Hesabınız sadece sunucudan atılmış.
    Herhangi bir ban durumu söz konusu değil.

Tekrar sunucuya giriş yapabilirsiniz.

*Lütfen kurallara uymaya özen gösteriniz. Eleştiri yaptım ceza aldım diye bir durum yok. Yukarıda bununla ilgili bir rehber paylaştım.

Gerekli bilgi verildiğinden dolayı konuyu kapatıyorum.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Tags for this Thread