Results 1 to 10 of 10

Otp kurulumu hatası

Telefonuma otp indirip kurulumunu tamamladım. Panel/Oyun Hizmetlerinden ics'yi aktif ederken tek kullanımlık şifre hatası alıyorum. Otp'deki 6 hanelik şifreyi girdiğimde sürekli bu hatayla karşılaşıyorum. 2-3 sefer otp silip yükledim ama olmuyor.

Tüm her şeyi hallettim. otp kurulumunu sorunsuz yaptım, siteden ve anyotp sitesinden ics ve oyun girişini etkin hale getirdim yine de oyuna girerken otp sormuyor?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Portaldan hesabınıza giriş yapıp "Oyun hizmetleri > Knight ICS" kısmını aktif etmeniz gerekiyor.

Last edited by xBionic; 04-02-2021 at 01:12 PM.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

onu da aktif ettim yine de olmuyor

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    https://otp.nttgame.com/ adresinden Hesabım sekmesi altında "OTP Doğrulayıcıyı Kaldır" seçeneğine tıklayarak OTP'yi deaktif ediniz.
    * Tekrardan OTP hizmetini aktif ediniz ve yeni bir OTP ID ve Auth Code bilgisi ile AynOTP kurulumu yapınız.
    * Tekrar Knight Online için OTP sorgusunu aktif ediniz ve oyuna giriş yapınız.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

iptal mi etmemiş lazım otp yi ID auto code mu almamız lazım yani

yapıyoruz bu işlemi 48 saat içinde iptal edemessiniz çıkıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fen_23apPnhx View Post
    iptal mi etmemiş lazım otp yi ID auto code mu almamız lazım yani
    Merhabalar,

Evet, sistem üzerinde aktif olmasına rağmen oyuna giriş ekranında otp sormuyorsa, yukarıda belirtilen adımların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İptal etmeye çalıştığınızda uyarı ekranı çıkıyor ise, 48 saat sonra işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

ıcs otp kurulumunu yaptim telefonuma id pas geldi girdigim halde oyuna girerken şifre sormadi 400 point im vardi 370 kaldi ve hala giremiyorum nerede hata yapiyorum bilmiyorum yardim talep ediyorm

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by bur_ZsaQx1v4 View Post
    ıcs otp kurulumunu yaptim telefonuma id pas geldi girdigim halde oyuna girerken şifre sormadi 400 point im vardi 370 kaldi ve hala giremiyorum nerede hata yapiyorum bilmiyorum yardim talep ediyorm
    Selam,

ICS/OTP sitesi üzerinden OTP sorgusunu aktif hale getirdiniz mi?