Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Hesabım Hk.

Hesabım Hk.

Güncellemeden sonra GM eryudes olduğunu söyleyen birisi whatsapptan bana mesaj atmaya başladı ve ayrıyetten hesabıma giriş yapamıyorum.Hesabın bağlı olduğu e postaya ise çakma bir siteden hesap doğrulamam gerektiğini söyleyen mail alıyorum. Nttgame'in sitesinden şifremi sıfırlamaya kalktığımda ise gün içerisende bir çok kez denediniz lütfen yarın tekrar deneyin uyarısı veriyor ki ben bugün herhangi bir talepte bulunmadım.

Senior Member angelrock's Avatar
    Moderatör arkadaşlarımız muhtemelen size bundan sonraki süreç için destek kısmına bilet göndererek çözmeniz gerektiğini söyleyecektir. Siz yine de bu konuyu takipte kalıp gelecek cevabı bekleyin umarım karakterinizle ilgili sorunlar kısa sürede çözüme kavuşur.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Bilet gönderdim zaten ama henüz bir dönüş olmadı bir an evvel destek bekliyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu konu için sürekli uyarılar geçmekteyiz, bknz;

NTTGame sizlere hiçbir zaman Skype veya WhatsApp gibi telefon uygulamalarından destek vermez, eğer sizlere bu kanallardan ulaşan ve NTTGame personeli olduğunu söyleyen biri var ise size ulaşanın DOLANDIRICI olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu gibi durumlardan korunmak için dikkat edebileceğiniz ve sizlerle paylaştığımız detayların yer aldığı bazı konuları aşağıda bulabilir ve güvenliğiniz için bu konuları incelemenizi tavsiye ederiz.

Hesabınızı Koruyun

Ek olarak bundan sonraki süreci destek sistemi üzerinden devam ettirebilirsiniz. Mümkünse farklı ve güvenilir bir sistemden e posta ve diğer önemli bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Bilet gönderdim ve portaldan bilgilerimi kontrol ettiğimde hesabımın şifresini değiştirilmiş olduğunu gördüm. Biletime herhangi bir dönüş yapılmadı. Hesabımın tüm bilgileri bende şuan ama şifresi değiştiği için hiçbir şeyi değiştiremiyorum

Quote Originally Posted by ws8315 View Post
    Bilet gönderdim ve portaldan bilgilerimi kontrol ettiğimde hesabımın şifresini değiştirilmiş olduğunu gördüm. Biletime herhangi bir dönüş yapılmadı. Hesabımın tüm bilgileri bende şuan ama şifresi değiştiği için hiçbir şeyi değiştiremiyorum
    Bu süreç içinde lütfen farklı bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin, mümkün olan en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bu saat oldu hala bir dönüş yapılmadı bilete müthiş gerçekten.

Quote Originally Posted by ws8315 View Post
    Bu saat oldu hala bir dönüş yapılmadı bilete müthiş gerçekten.
    Bilet sisteminin yoğunluğuna bağlı olarak geri dönüş süreleri farklılık gösterebiliyor fakat ortalama 72 saat içinde biletlere yanıt verilmiş oluyor.

İlgi alaka için sonsuz teşekkürler. Hesap soyulunca konuyu kilitlersiniz artık.

Sanırım herhangi bir destek yok. He tabi dua ediyorum o ayrı ...