Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Eslant Mageleri

Eslant Mageleri

Yahu arkadaş yönetim şu slotlarda ki magelere bir çözüm bulamıyor mu? Tüm slotlar da 7 mage 1 priest var. Atıyorlar dragonları da. Ne görev yapabiliyoruz ne de farm yapabiliyoruz. Umarım bu durum bir an önce çözüme kavuşur.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    ah kardeşim ah... bu konu yaklaşık 2-3 senedir geziyor bu forumda... bundan 5-6 sene sonra sen de gelip benim yazdığımın aynısını yazcan

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Yönetim konuya sadece ve sadece duygusal baktığı için yapıcak bişe yok

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by eraykorkmaz87 View Post
    Yahu arkadaş yönetim şu slotlarda ki magelere bir çözüm bulamıyor mu? Tüm slotlar da 7 mage 1 priest var. Atıyorlar dragonları da. Ne görev yapabiliyoruz ne de farm yapabiliyoruz. Umarım bu durum bir an önce çözüme kavuşur.
    Bir çok oyuncunun görev yapamaması konusunda sıkıntı yaşamalarına bende üzülüyorum. Ben kendi karakterimle bahsettiğiniz dragonlu slottan görev sayımı ve hatta kutu bile aldığımı söyleyebilirim kendi adıma. Karakterimin elinde +9 bow eski tip Ardream bowlardan var ve takılarımda belt of dex+3 shio+3 gibi ucuz takılar. Ortalama bir karakter son vuruş yaparak görevini tamamlayabilir normale göre 5 10 dakikalık bir zaman kaybınız olur ama en azından 1 2 dakika denemenizi tavsiye ederim sorun yaşıyorsanız.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    çok haklısın bende etkinliklerle cz ile eslantı kıyasladığım bir konu açtım aşırı şekilde haksızlık ve dengesizlik var eslantın oyunla alakası bile yok ne rekabet var ne iletişim var ne mücadele var sadece pasif gelir haritası haline gelmiş malesef

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Bir çok oyuncunun görev yapamaması konusunda sıkıntı yaşamalarına bende üzülüyorum. Ben kendi karakterimle bahsettiğiniz dragonlu slottan görev sayımı ve hatta kutu bile aldığımı söyleyebilirim kendi adıma. Karakterimin elinde +9 bow eski tip Ardream bowlardan var ve takılarımda belt of dex+3 shio+3 gibi ucuz takılar. Ortalama bir karakter son vuruş yaparak görevini tamamlayabilir normale göre 5 10 dakikalık bir zaman kaybınız olur ama en azından 1 2 dakika denemenizi tavsiye ederim sorun yaşıyorsanız.
    oyuna yeni başlayan adam görev yapar , +9 +3 le mi başlanıyor bu oyuna şaka gibi ya şu yoruma ağlıcam şimdi

Senior Member RealJomey's Avatar
    Maalesef genie oyunu iyice robotlaştırdı. Her tarafta artık oyuncular yerine robotlar var. Ayrıca multi girişlerin önüne geçilmediği sürecede bu böyle olmaya devam edecek gibi duruyor.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Junior Member
    bu konuyu açanların meselesi görev değil çok gülüyorum valla ben o kadar slota gittim kill görevide olsa meterial görevi de olsa adamlar yardım ediyor (diez human için konusuyorum kaldı ki) eslant da htb htc bos satiros bos golem ve dm ler dolu golem ve dm nin görevi varmı peki? golem in 30 adet chat görevi var sadece onuda arkadasın belirttiği gibi ful + full karakter olmana gerek yok en ezik karakterle bile son vurusu alırsın sızın derdınız baska bence
    Ya biz kasamıyoruz onlarda kasmasın yada slotu elinizden alan insanlardır tahmin sadece benimkisi

Quote Originally Posted by ibzomatxt View Post
    bu konuyu açanların meselesi görev değil çok gülüyorum valla ben o kadar slota gittim kill görevide olsa meterial görevi de olsa adamlar yardım ediyor (diez human için konusuyorum kaldı ki) eslant da htb htc bos satiros bos golem ve dm ler dolu golem ve dm nin görevi varmı peki? golem in 30 adet chat görevi var sadece onuda arkadasın belirttiği gibi ful + full karakter olmana gerek yok en ezik karakterle bile son vurusu alırsın sızın derdınız baska bence
    Ya biz kasamıyoruz onlarda kasmasın yada slotu elinizden alan insanlardır tahmin sadece benimkisi

Dikkat ettiysen görev ve farm yapamıyoruz yazdım. Türkçeni biraz geliştir. Bence kitap okuyarak başlayabilirsin.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    oyuna yeni başlayan adam görev yapar , +9 +3 le mi başlanıyor bu oyuna şaka gibi ya şu yoruma ağlıcam şimdi
    Oyuna yeni başlamadığı halde görevlerin sıfırlanmasından kaynaklı bir sürü oyuncu görev yapıyor buna bende dahil. Yazdığım yorum fikir vermek amaçlı bir yorum belki arkadaşımız o slotta hiçbir şekilde görev yapılamayacağını düşünmüş olabilir. Ben bu tarz arkadaşlara bir çok kez görev yapmaları için yardımcı oldum. Benim gibi oyuncularla iletişime geçip görevlerini tamamlayabilir sonuçta bu bir ekip oyunu. Yeni başlayan kişi tek başına görev yapmaya kalkarsa Esland görevleri biter mi? mutlaka yardımcı olacak birileri çıkacaktır.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT