Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry Patch yükleme sorunu çözebilirmisiniz lütfen!!

Arkadaşlar oyunu bi dönem oynamıştım şimdi oyuna tekrar dönmek istiyorum.Oyunu kurdum ama patch gelmiyo-login server connetion!please retry connetion hatası alıyorum,internette okumadıgım forum kalmadı lütfen bi yardımcı olur musunuz?

Senior Member ROLNT's Avatar
    Yeni Client'i indirip denedin mi?

[url]http://knight.nttgame.com/download/client[/url]

Junior Member
    Yeni client yükledim 2004 sürümünü

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Merhaba butun sorunlara kisa özet verdik
    benim özet anlayişim bu tur hep az dimi sanki

Start Gelmiyor:?

Start gelmemesinin genel sebebi oyuna yeni patch gelmesi veya serverların resetlenmesidir.

Ne yapmalıyım ?

Launcher’ı kapatın. İnternet Explorer geçmişini silin.

Ağ bağlantılarına girin Yerel Ağ Bağlantısı >> Destek >> Onar diyin.

Modeme reset atın. (Modemin arkasındaki düğmeye basıp kapatın ve birkaç saniye sonra açın ) Sorun hala devam ediyorsa 15-20 dakika bekleyip girmeyi deneyin.

Patch Yüklenmiyor:

Patch yüklenmesi bazen yarıda kalır veya “decompressing files” aşaması gelmez.

Ne yapmalıyım ?

Eğer patch hiç yüklenmiyorsa start gelmediğinde ne yapıyorsak aynılarını yapıyoruz. Patch yarıda takılıyor veya “decompressing files” aşaması gelmiyorsa Burdan hazır patchleri indirebilirsiniz.

XignCode yüklenmiyor:

En çok karşılaşılan sorunlardan biridir. Ve aslında tamamen oyundan kaynaklanıyor ama düzeltmek için yapabileceğimiz birkaç şey var.

Ne yapmalıyım ?

Öncelikle Oyunu birkaç kez kapatıp tekrar açın. Czcombo, koxp vs. tarzı dosyaları yok edin tekrar deneyin.

Modemi resetleyin, İnternet Explorer geçmişini silin.

Sorun hala devam ediyorsa: C:// >> Windows >> System32 >> Drivers >> etc >> host dosyasını wordpad ile açın ( Sağ tıklayın >> Aç’a basın listeden wordpad’ı seçin tamam deyin )

Kod:

# Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.## This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.## This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each# entry should be kept on an individual line. The IP address should# be placed in the first column followed by the corresponding host name.# The IP address and the host name should be separated by at least one# space.## Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual# lines or following the machine name denoted by a ‘#’ symbol.## For example:## 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host4.79.218.32 xtrap.knightonlineworld.com

Oyuna girmeyi tekrar deneyin. Sorun hala devam ediyorsa yapacak bir şey yok oyundan kaynaklı bir sorun var Mgame tarafından düzeltilmesini bekleyeceğiz.

Idmi yazdıktan sonra server sayfası gelmiyor:

Idsini yazdıktan sonra arkaplanda çalan müzik ve resimle baş başa kalanlar yazının kalanını dikkatli okusun.

Ne yapmalıyım ?

Oyunu alt + f4 veya görev yöneticisini kulanarak kapatın. İnternet Explorer geçmişini silin. Çlaışan spyware veya antivirüs programınız varsa kapatın ve tekrar deneyin.

Non-pre hatası alıyorum:

Serverlara tıkladığım zaman “Non-premium users not allowed to login this time” hatası alıyorum diyenler aşağıdaki kısmı okusun.

Ne yapmalıyım ?

Yapacak bir şey yok pamuk eller cebe premium alacaksınız

Charachter Data %99’da takılıyor:

Tam oyuna girdim nihayet dediğimiz zaman çıkan bir hatadır oyunu alt + f4 ile kapatın ve aşağıdakileri uygulayın.

Ne yapmalıyım ?

Antivirüs ve spyware’ınızı kapatın İnternet Explorer geçmişini silin. Oyuna tekrar girin muhtemelen 2. denemenizde bu hatadan kurtulacaksınız.

Çok dc yiyorum / Çok lag var:

İkide bir dc yiyip piskopat olanlar veya lagdan yürüyemenler aşağıdakileri okusun.

Ne yapmalıyım ?

Dc sorunları genelde serverlardaki yoğunluktan kaynaklandığından gece geç saatlerde veya sabah erken saatlerde girmeyi deneyebilirsiniz. Buda olmazsa Windows Professional kullananlar: Başlat > çalıştır > gpedit.msc > bilgisayar yapılandırıcısı > yönetim şablonları > ağ > Qus paket zamanlayıcısı > ayarlanabilen bant genişliğini sınırla > etkin > bant genişlik sınırı = 0 > uygula > tamam yapsın. Ayrıca oyuna Options’tan tüm ayarları low’a getirmenizde çok işinize yarayacaktır.

“Server is undergoing mainterance please try agaın later” Alıyorum:

Bu yazı banlandığınızda karşınıza çıkar. Yapacağınız hiçbişey yoktur ( Gm kankası olanlar hariç ) Knight Online Sitesine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp kaç gün ban yediğinize bakınız.

Outdated version Hatası Alıyorum:

Outdated version hatası pek görülmemekle birlikte özellikle yeni patch yükledikten sonra karşımıza çıkar.

Ne yapmalıyım ?

İnternet Explorer geçmişini silin, modemi resetleyin üst üste birkaç giriş denemesi sonucunda oyundasınız.

Eller Teraziye
    Yani:Yararlandığınız Şeylere Anahtar Kelimeler: login server connection failed please retry connecting

iyi Forumlar...
    Last edited by Defertep; 01-05-2014 at 11:52 AM.

Junior Member
    Kardeşim dediklerini yaptım ama bi değişiklik olmadı ..daha neler yapabilirim?

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Antivirüs programınızı kapattınız mı ?

Junior Member
    Evet denemediğim şey kalmadı bana team weaver dan yardım edecek birisi yok mu ?

Tags for this Thread