Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 56
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Bakalım bu hafta neresi kurutulmuş

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Benim yeni serverler ile bu slotlarla işim yok ama cidden garip bu iş ya. Son 1 yılda bu slotlarla oynadıkları kadar başka bi şeyle oynadılar mı merak ediyorum. Bi bf yaratıkları bi delos. Değiştir değiştir bitmedi. Ne dertleri varsa artık. Slotları bowldan çıkardılar, yaratıkların çıkma şekillerini değiştirdiler, slotları dağıttılar, slotların arasındaki mesafeyi uzattılar, anti-summon getirip tp olayını bitirdiler, anti-summonlu town atmayı ve descent olmayı iptal ettiler, ölünce silinmiyor vs vs. Mobların seri kesilmesini bu kadar zorlaştırdıkları yetmiyormuş gibi bir de drop oranlarını düşürdüler. Niye uğraşıyorsunuz ki? BF yaratıklarını cz'den kaldırıp bf'yi günde 2 sefer olacak şekilde aktif edin olsun bitsin.

Delosta o kadar güncelleme yaptılar, en başta yapılacağını en sonda yapıp provakeye 5 dk cd getirdiler. Ne makrocu kaldı ne seri farm yapma olayı. Şimdi 2-3 katta farm yapılır hale getirdiler. Ee bf için de aynısını yapsanız ya. Niye eziyet çektiriyorsunuz millete?
    Kaatılıyorum. CZ deki yaratıklar ve malum elemanlarla ilgili değişikler yapımcı tarafından hemen kabul ediliyor ve derhal uygulanıyor.
    Ama oyun içi hatalar buglar ve şikayetler asla bir cevap bulmuyor.
    Warior hazlretleri sayısını tam bilemiyorum ama 6/7 değişik görev itemi alabiliyor. Kalkan tek el çift el yani seçenek çok.
    Priest magelerde öyle.
    Misal okçu neden crosbow itemi alamıyor ?
    Neden ?

NPC üzerindeki kanat + tatto 190m olan ürün alınmıyor sadece kanat veya tatto alınabiliyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by FatihTerim1905 View Post
    NPC üzerindeki kanat + tatto 190m olan ürün alınmıyor sadece kanat veya tatto alınabiliyor
    Merhaba,

Kısa bir video ile konuya ekleyebilir misiniz?

Gelecek hafta neyin drobu artacak. )))) Bence o kadar uğraşmaya gerek. Oyundaki tüm yaratıkların COIN miktarı yüzde 25 azaltılsın. Hem de otomatik yapabilirsiniz. Ya da söyle yapsınlar. Bir tane GM kontrol paneli sekmesi olsun. Orada kaydırılan bir çubuk olsun, onu sağa sola kaydırarak Yaratıkların hepsinin coin miktarını ayarlasınlar yüzdesel olarak. Sola kaydırınca minimum yüzde 90 drobu azalsın, sağa kaydırınca yüzde 200 drobu artsın. Bu kadar basit. Tek tek güncelleme ile uğraşmayın. Boşuna zaman kaybı. Tüm yaratıkların droplarını otomatik düşürün.

Not: Azalacak.

Yorum yazmıştım da neden silinmiş anlamadım. Eğer ittifak yapanları bitirecek bir güncellemeyse çok güzel demiştim. Oyunu bu hale getirenler onlar demiştim ne gördünüz de yorumumu sildiniz sayın moderatörler?

sayın yetkili. 2li wing ve tatto alınmıyor bu sorun bir çok kişide mevcut video cekilmiştir..

https://www.youtube.com/watch?v=t4DnBfjjExc

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Million_Dollar_Baby View Post
    sayın yetkili. 2li wing ve tatto alınmıyor bu sorun bir çok kişide mevcut video cekilmiştir..

https://www.youtube.com/watch?v=t4DnBfjjExc
    Daha önce bu karakterle aldığınız için tekrar alamıyor olmanız normal. Yan karakterinizle alıp bankaya koyabilirsiniz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by subuktegin View Post
    Yorum yazmıştım da neden silinmiş anlamadım. Eğer ittifak yapanları bitirecek bir güncellemeyse çok güzel demiştim. Oyunu bu hale getirenler onlar demiştim ne gördünüz de yorumumu sildiniz sayın moderatörler?
    Forum kurallarına uyduğunuz sürece bir problem yok fakat buranın resmi bir platform olduğu unutmamak gerekiyor ve buna göre de kurallara uygun olarak yazmamız gerek.

Anlayışın için teşekkürler.

Senior Member
    Ani restle birlikte expe yattım royal gitti felo gelmedi ms yandı draki çöp oldu yandı battı kül oldu bitti gitti gibi herşey ne kadar çabuk unutulup gitti.
    Ortalık sütliman herkes farmında pk sında pazarında.
    Birde okçulara csrossbow hakkı verilse dadından yenmez bu oyun.
    Bu oyunu seviyorum yhaa. i love diss game
    Last edited by esteban7855; 05-06-2021 at 06:29 PM.