Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Precise1HPs View Post
    Ne sıklıkta alınıyor ? ayrıca 2 saatlik olması hiç hoş olmamış
    Konuda da belirtildiği üzere günlük bir defa alabiliyorsunuz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Res'ten sonra 9'da bosslar çıktı ama cz'de felankor çıkmadı.

BF yaratıklarının drobunu düşürebilen yapımcı, lobo-lupus-lycaon droplarını hala ekleyemedi oyuna.

Bir de 1 aylık kanat 90 m, 1 aylık tatto 120 m ama 15 saatlik ap sc hâlâ 90 m.
    Last edited by GengaR_AreS; 05-06-2021 at 07:18 AM.

Senior Member
    Yine her zaman olduğu gibi kullanıcılara işkence, sanki çok farm yapabiliyoruz da droplar düşürülüyor, +10 full setli gezen mageler warriorlara tabi hava hoş her türlü yolundalar ama iş legal ve çar dizmeye çalışan kısma gelince hep bir adaletsizlik. Ayrıca ramazan ambleminin bitmesi çok erken daha 1 haftadan fazla ramazan var + bayram için de geçerli olabilirdi ama buna ilaveten hemen süre kesimine uğrayıp exp bile kastırmamak için o amblemi de geriye çekip 2 saatlik akaraya yönlendirme yapılmış. Bir başka sorunu daha dile getireyim. Biz asasları yerin dibine soktunuz yüzde skillerimiz normal bosslara dahi işlemiyor napalım acımızdan ölelim mi ? bi shaula bi samma bile kesemeyen asas ne işe yarar ? nasıl barınsın server da ? bunları dediğimiz de diyorlar ki illegal olarak archer ve asas skillerini karışık verdiklerinden dolayı kapatıyoruz drainleri, sorun buysa çözümü çok basit , asasın drain yüzdelerini kaldıracağınıza çok değil belirli bi skil pointe kadar verilenden sonra , diğer kısma verilmesini engelleyin sorun kökten çözülür. Yani örneğin archera 5 ile 10 skil point verdikten sonra asas kısmına skil point verilemez haline gelsin, aynı şekilde asas skil pointe 5-10 stat point verilince archer kısmına verilemez haline getir ondan sonra de ki karışım karakterler yapılıyor ondan kaldırıyoruz drainleri. yerin dibine soktunuz biz asasları biraz adaletli olun artık

Senior Member
    Bu patchden sonra az önce cz de akşındayken bug report bilmem ne hatası verdi hani bir pencere çıkıyor ya bug reportlu bir şey . Bütün karşıda karşı ırkın önünde kapışırken öyle kalakaldım oyunu da zorla kapattım. Devamı olur mu bilmiyorum da bunun da hiç iyi bir şey değil devamı olursa. Bayadır da böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

Junior Member
    Gengar_Ares söylenmesi gerekenleri yine belirtmiş yine ) forumda akılcıl yorumlar görmek güzel şey.

Ramazan bitmeden Ramazan amblemlerin kalkmasını, kırkta yılda bir kestiğimiz "hadi pot paramızın sc paramızın bir kısmı çıksın " dediğimiz CZ Bifrost yaratıklarının droplarının azaltılması ( eski sunuculardan birinde oynuyorum ), DTC, Uruk familyası, Half Troll .... Familyası gibi moblara düzenleme gelmemesi başarılı ve yerinde kararlar olmuş.

Bizler EXP bonuslar, EXP Boss Etkinlikleri, Ödül dağıtılmasa dahi yayınlar-etkinlikler beklerken biraz zayıf bir güncelleme olduğunu düşünüyorum kendimce. Burası genel tartışma bölümü, fikirlerim bunlar. Umarım bunlardan ötürü bir ceza almam

Senior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Ramazanın bitmesine bayramla beraber 10 gün var şimdi niye eventır bitirdiniz alamak mümkün değil.

Bifrostun drop oranlarını düşürüceğinize Şehir görevlerindeki htb,htc,satiros,uruk tron, o eslanttaki dragonun coinsi,emcdeki burning golem,uruk blade in droplarını düşürüp görev yapanlara kolaylık sağlasaydınız ya. Bifrost kimseye batmıyor afedersiniz ama görev yüzünden emcde eslantta işkence çekiyoruz yapacağız diye farmcıların bir sürü pc ve slotu 7/24 işgal etmelerinden.

o tattodaki 120m coins ne biçim fiyat öyle. oyunda 2013 öncesi gibi para akmıyor. Pot parası bile bulmakta zorlanıyoruz artık. Bol keseden reskill paraları,pot paraları hala devam ediyor. üstüne 120m tattoya ancak oyundaki zengin gb alanlar alabilir. Yapın 5-10m da herkes alıversin.

Nasıl bifrost yaratıkları kimseye batmıyor. Kesenler hep anlaşmalı kişiler normal 8 kişi karma bir partiyle asla o slotta sana 1 tane Bifrost yaratığı kestirmezler sen gelmişsin kimseye batmıyor diyorsun.

Satiros kesme görevi 30 tane toplama eşyası ise slotta gidip farm yapan kişiden 20 tane lazım dediğinde sana 2 dk içinde veriyor ücretsiz şekilde.

Diğer slotlarda aynı şekilde lakin bunu siz biz farm yapamıyorsak başkalarıda yapmasın tarzında düşünüyorsunuz.

Zaten Clan anlaşması yapanların hep dillerinde Eslanttaki farm yapanlar vardı senin yaptığın yorum onlarla aynı nerdeyse.

Bu oyunu oyun olarak oynamayanları yüzünde zevk alınmıyor.

Sen Emc lüfer haritalarında Manticore slotundaki Drop oranını söyleseydin eğer bunu Cz'ye alınsın deseydin seni sonuna kadar desteklerdim o slota Nerf gelmesi gerekiyor ama oyun yönetimi bunu yapmamakta ısrar ediyor.

Sabah 9 da felonun olmamasi

Satılan kanatın atak azaltma gibi bir özelliği var mı?

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Drakiyede ufacık bi dokunuş gelmiş. Eskiden bosslardan dm gibi olanı kestiğimizde çıkan shadowu kesip daha sonra dm yi kesebiliyorduk, şimdi ise shadowu kestiğimizde otomatik olarak bir üst kata çıkıyoruz.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Yapılan güncellemeler bekleneni karşılamıyor, ama daha iyi güncellemeler için uğraştığınızı son zamanda görebiliyorum. Bazı farm slotları gereğinden fazla oyuna GB girişi sağlıyor, sağladığı gibi de buralarda belli başlı kişiler farm yapabiliyor. Bu Arada 7 Dark knight crosbow’u kontrol etmenizi öneriyorum sanki üzerinde yazılan %likten fazla patlıyor gibi geliyor. Assasian jobunun yüzdeleri bosslarda tekrardan aktif olması gerektiği düşüncesindeyim. Warrior yere vurma skillinin de mesafesi biraz fazla gibi geliyor, bir suikastçi olarak warrior jobundan bu yüzden kaçmak imkansızlaşıyor. Ve asas jobunun bazı dagger itemleri pk esnasında skill failed vermekte belki daggerden dagger fark edebilir, başta dark knight dagger ile bununla ilgili kontrol sağlayabilir misiniz ? İyi çalışmalar.
    Last edited by Nyyd; 05-06-2021 at 08:16 AM.