Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 56 of 56
    Oyundaki kalabalık sayısı sadece. ** . Bakalım işin sonu ne olacak. Büyük bir güncelleme gelmediği sürece bu oyun gerileme dönemine girmiş. Mgame de bıkmış galiba. Adam akıllı hiç birşey yapmıyor. Ama şu da bir gerçek, istedikleri zaman grafik güncellemesi yapanlar isteseler oyunu geliştirirler. Demek bir şey olması lazım ki. Minderin altına elini uzatmaları lazım. Bakalım yarın bir gün oyuncuların yüzde 90 ini kaybettiği zaman ne yapacaklar.
    Zaten güvendikleri yayıncıların yavaş yavaş geri vites atmaya başladıkları belli. Zaten drop azaltma işinden sonra olacak belli. Senin gözün neden kahverengi banla, senin yüzünde neden ben var banla. Sannediyorlar ki banladıkları insanlar yeniden para verip oyuna geri dönecekler. Hayat öyle devam etmiyor.

Not: İzlemeye devam.
    Last edited by _DizzyMask_; 05-07-2021 at 02:20 AM.

Senior Member RealJomey's Avatar
    * Ramazan etkinliği neden ramazan bitmeden bitti acaba. Ne güzel %20 exp alıyorduk 300 hp de cabası . Keşke az daha dursaydı etkinlik. Ben bayramda da etkinlik belki devam eder diye düşünüyordum.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

"Battle Hero Wings" ve "Tattoo" in verdiği% hasar oranıyla ilgili bir hata var: Büyücüler üzerinde çalışmıyorlar. Açıklayayım: açıklamada "Battle Hero Wings" hasarı% 3 ve "Lunar Tatto" hasarı% 2 artırıyor diyorlar, ancak onları diğer oyunculara ve canavarlara karşı test ederken, hasar onları kullanarak aynıdır veya onları kullanmamak.

Öte yandan, Noel etkinliği "Christmass Gold Star" tarafından oluşturulan ve canavarlara verilen hasarı% 3 artırdığında, sihirbazlarda mükemmel çalışıyorsa, yani% 3 daha fazla hasar veriyorsa, diyor. canavarlar, oyuncular değil.

Lütfen bunu bir an önce düzeltin, kötü Türkçem için kusura bakmayın ama google translate kullanıyorum.

Senior Member
    * Ronarkland haritasında olan bifrost yaratıklarının drop oranları düşürülmüştür.*

Bunu kim akıl ettiyse gitsin envy greed kessin dönen yok. Diğer slotlarda boş, cz'de boş tüm canlılık gitti 2 günde.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    * Ronarkland haritasında olan bifrost yaratıklarının drop oranları düşürülmüştür.*

Bunu kim akıl ettiyse gitsin envy greed kessin dönen yok. Diğer slotlarda boş, cz'de boş tüm canlılık gitti 2 günde.
    Tüm canlılık gittiyse bile üzülmenize gerek yoktur. nTT gerekli tedbirleri alır ve uygular.
    Hiç kimse merak etmesin.
    14 gün Sonraki güncellemeleri bekleyin lütfen.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Bahçe droplarının düşürülmesi harika olmuş. Ellerinize sağlık. Umarım drake bless ve magic attack sc de kaldırılır.