Results 1 to 4 of 4

Angry Hesabım Hakkında

Merhabalar bu gün slotta otururken ban yedim. Açıklamada tpt yazıyor. Ticket attım otomatik cevap yollamışlar. o kadar garanti söylüyorum karakterimle kesinlikle böyle bir program kullandığımı kimse ispat edemez. Eğer bir video gönderilip ğtptp dendiyse o videonun defalarca incelenmesini talep ediyorum. Haksız yere kasasında 83 lvl char ringi bulunun ve 20 gb coins bulunun charı hiç bir kanıt olmadan banlayamazsınız. Kanıt istiyorum. Diğer oyuncular zarar görmesin zırvalığını geçin. Sadece Jr giren ve farm slotunda oturan bir charı banladınız acilen destek ve TPT sebebi görülen charımın banlanma nedeninin detaylı bir şekilde açıklanmasını istiyorum.
    Bütün oyun yöneticisi GMlere hitaben..

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Ek olarak belirteyim sadece video üzerinden ceza verilmemektedir.

https://support.nttgame.com

Gönderdiğim bilete otomatik herkese gönderilen cevabı yollamışlar. Günlük 1 ticket hakkı bulunduğu için yeni soru soramadım. Tabiiki incelenmesini talep ediyorum. Saatlerdir forumları ve yaşanan sıkıntıları okudum eğer böyle bir kullanımda bulunup ban yemiş olsam zaten bunun arkasını aramam . Yaptım da cezasını aldım der susarım. Sadece videodan verilmiyor demişsiniz de charımın oyun içerisinde aktif olduğu hiçbir konum bulunmamaktadır. ayda yılda bir jr girerim mslere girerim ve slotta oturan bir kasa charını sebepsiz yere banladıklarından eminim ve detaylı incelenme talep ediyorum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Gönderdiğiniz biletlere otomatik cevap verilmediğinden emin olabilirsiniz. Yaptığınız itiraz ve inceleme talebiniz sonucunda destek ekibi hesabınızı inceler bir yanlış yok ise bunu bir kalıp mesaj olarak gönderir tarafınıza.