Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Evil Slotu ve Coin Bugu hk.

Başlıkta dediğim gibi diğer serverleri bilmiyorum ama Altar serverinde bütün mageler evil slotunda coin bugu yapıyor.

1 tanesini video aldım CRye attım cezalandırıldı. Sanırım diğer magelere de haber vermiş ki ne zaman slota gitsem bug yapmıyorlar, uzaktan bakıp video çeksem öyle de çok net belli olmuyor.

Zahmet olmazsa GM arkadaşlar bazen o slotları da slotta 1-2dk bekleyerek kontrol edebilirler mi?
    Last edited by _DizzyMask_; 05-05-2021 at 04:53 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Siz video kaydı oluşturmasanız bile GM ekibi oyun içi slotları gün içerisinde kontrol etmekte, yani bunu özel istek gibi belirtmenize gerek yok rutin kontrollerini cr raporu olmadan da sürekli yapıyorlar.

Junior Member
    cr den şikayet ettiğimiz kişilerin akıbetini nerden takip ediyoruz ? hala deli gibi macro açıp farm yapıyorlarda

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ean_43jgAax7 View Post
    cr den şikayet ettiğimiz kişilerin akıbetini nerden takip ediyoruz ? hala deli gibi macro açıp farm yapıyorlarda
    Cheat Reports bölümünde bulunan Processed(Arşiv) bölümünden takip edebilirsiniz.

Senior Member
    Siriusta taxi adı altında yaparken görmüştüm human bölgesinde.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Cheat Reports bölümünde bulunan Processed(Arşiv) bölümünden takip edebilirsiniz.
    Bunu yapmanız çok iyi olmuş en azından raporumuzun akıbetini görebiliyoruz. Teşekkürler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Siz video kaydı oluşturmasanız bile GM ekibi oyun içi slotları gün içerisinde kontrol etmekte, yani bunu özel istek gibi belirtmenize gerek yok rutin kontrollerini cr raporu olmadan da sürekli yapıyorlar.
    Olympia? Madenler? 6 aydır aynı koordinatlarda 90 derecelik manevralar ile robot gibi banka-sundires-miner gezinmeler? Özellikle video çekmeyi bıraktım şu meşhur oyun içi kontrolü merak ettiğim için.

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Hocam sen bu yazdığına inandın mı ? Bakımdan bakıma oyundan çıkan sabit slotta duran makro char dolu her yer.