View Poll Results: Delos ve krowazda mücadelenin bir değeri olmalı mı?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Pvp'nin bir değeri olmalı, np gitsin.

14 87.50%
  • Genie farm'a devam, np gitmesin.

2 12.50%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Kalmadı mı? Ağlamak mi? Cz aoc'ta bir kapışma var çünkü np elde ediliyor. Ladder puanı geliyor. Delos phantom cz aoctan fazla bus atıyor ama orada FX tbl kullananlar sabahtan akşama kadar press ok yapabilir mesleği gereği. Nasıl olsa np kaybetmiyor.
    Oyun içi kontrol var diyorsunuz. Hile bitti bitiyor diyorsunuz ancak sonra da vay efendim npt yapacaklar diyorsunuz. Ben pvp alanı olduğu için yaptığım pvp'nin bir değeri olsun diyorum. 'İstediğim kadar öleyim ama np kaybetmeyeyim" demek zır zır ağlamaktır.
    Actıgın ve yaptıgın yorumlara baktıgımda 10 konudan 9 unda delos demişsin.Demek ki oraya farm atmaya gitmiş ancak güçsüz,itemsiz olduğun için kasamamışsın.Genie ile kasılan bir slot.Areste boş git dene 24 saatte 25 civarı bus atıyor.Genie masrafını zor cıkartırsın.Gidip yeni serverlarda kasmak istiyorsan öyle 7 chitinle daha çok forumlarda konu açarsın.Aynısı krowaz içinde geçerli gücün varsa topla ekibini git vur.Tabi kolayı var. Forumda konu açıp nörffffffff diye bağırmak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by berysiiiiiiiiii View Post
    Actıgın ve yaptıgın yorumlara baktıgımda 10 konudan 9 unda delos demişsin.Demek ki oraya farm atmaya gitmiş ancak güçsüz,itemsiz olduğun için kasamamışsın.Genie ile kasılan bir slot.Areste boş git dene 24 saatte 25 civarı bus atıyor.Genie masrafını zor cıkartırsın.Gidip yeni serverlarda kasmak istiyorsan öyle 7 chitinle daha çok forumlarda konu açarsın.Aynısı krowaz içinde geçerli gücün varsa topla ekibini git vur.Tabi kolayı var. Forumda konu açıp nörffffffff diye bağırmak.
    Yeni sunucularda oynadığımı nerden çıkardın?
    Açtığım/yazdığım konularda bug reportlar, select char, maden illegali, royale teamming gibi birçok farklı şey var. Özellikle de xincode güncellemesine vurgu yapıyorum.
    Delos'ta büyük bir haksızlık yapıldı ben ve benim gibi günde 2-3 saat normal eliyle koluyla klavyesi mouse'u ile oynayan, oyun dosyalarını değiştirmeyen tbl FX kullanmayanlara. Bütün katlarda macrolu warrior+mage partyler vardı. Kenara çekilip kontrol etmek yerine guardlar kondu. Phantom'da ise anlam veremedigim bir durum var. Yanına gidiyorum katta bir tane phantom yok. Öyle bir genie varsa ben de kullanmak isterim bu arada. Ben yaninda durunca 4-5 phantom sırada bekliyor. Güzel bir program kurulmuş yani.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Delos biraz fazla olabilir ama Krowaz haritasında NP kaybı mutlaka olmalı.

Geçmişte Krowaz haritasında olanlar ve günümüz, güncel durumu izah ederek yapımcı firmamızdan bunu talep ettik. Şu an kesinleşmiş bir kararları bulunmuyor fakat pek olumlu bakmıyorlar :/

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu koreliler ile biz bir arpa boyu yol gidemeyiz valla bu yarışın kaybedeni ko olacak

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şahsen krowazda np gitmesi taraftarıyım.
    Bir taraftan malı hamuduyla götürürken diğer taraftan kimse dokunmuyor.
    Bundan güzel bir dünya olamaz ve bundan güzel bir harita olamaz.
    Değişeceğini sanmam.
    Ki eminim değişmez aynen kalır.

-- Aslında krowaz haritası np ye açılsa war pre dc pre satışları 5 kat artar. Ben bile aksatmadan alabilirim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-05-2021 at 03:34 PM.