Results 1 to 10 of 10

Thread: Chaos bug

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaos bug

Daha öncede dikkat ettiğim ve bugün kanıtladığım chaos bugu , başlar başlamaz 2 adam kestim 1 kill verdi daha sonradan gelir diye önemsemedim, 1 kişi daha kestiğimde alt skora bastım ve 2 oldu. Ardından 2 kere öldükten sonra tekrar alt skora bastığımda kill sayım hala 2 olarak görünüyor. Ksc si mevcuttur isterseniz atabilirim. Bu bugun düzeltilmesi gerekli diye düşünüyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yaşanılan bu durumu kısa bir video ile konuya ekleyebilirseniz daha sağlıklı yorum yapabilir ve test edilmesi açısından kontrol edebiliriz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ksc si mevcut videosu yok maalesef sol alttan büyüterek dikkatli bakarsanız benim ölüm sayımı sayabilirsiniz. 3 adam kesiyorum 2 kill gösteriyor , daha sonradan öldüğüm killer sayılıyor 3 olarak gösteriyor.

https://hizliresim.com/h7we3a

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Durum ile tekrar karşılaşmanız halinde kısa bir video iletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ek olarak durumu kontrol edebilir ve incelenmesi adına ekibe bilgi verebiliriz, teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim sürekli video programı açık ve bu bug olsun da yakalayım diye gezemem öyle değil mi ? dikkatlice bakarsanız chaos başlayalı 55 saniye olmuş ksc alma süresi respawn süreleri vs. max ölebileceğim sayı ortada eğer kesin kanıt istiyorsanız sol altta dikkatli bakarsanız 3 kere öldüğümü görürsünüz. Kestiğim adam sayısı ortada , adam kestikten sonraki ölüm skorunu tablo saymış ama önceki kill yok , ben bunun iadesi yapılsın şu olsun bu olsun demiyorum , ortada bir bug var ve düzeltilsin tekrar tekrar kimse yaşamasın diyorum ille de video diyorsunuz. Görmek isteyen bir çift göz 2 dakika incelesin şu ksc yi demek istediğimi anlayacaktır.
    Last edited by AlparslanBatur; 05-04-2021 at 07:29 PM.

İlettiğim yazıyı tam olarak okumanızı tavsiye ediyorum.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Durum ile tekrar karşılaşmanız halinde kısa bir video iletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ek olarak durumu kontrol edebilir ve incelenmesi adına ekibe bilgi verebiliriz, teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    İlettiğim yazıyı tam olarak okumanızı tavsiye ediyorum.
    Yazınızı okuyarak cevap verdim. Yazınız da ''ekibe bilgi verebiliriz '' , yazıyorsunuz yani netlik içeren bir cevap değil , burada çocuk dalaşına gireceğimize , ilgili birime ileteceğim demeniz yeterli olurdu. Eğer ilettiyseniz teşekkür ederim.
    Last edited by AlparslanBatur; 05-04-2021 at 08:20 PM.

Ekibe bilgi verebiliriz diye belirttiğimizde bilgi vermeme gibi bir olasılığımız bulunmuyor. Ek olarak yetkili ekip halihazırda forumu takip ediyor. Rica ederim, keyifli forumlar.

Junior Member
    Aynı durum benim de başıma geliyor. Genelde öldükten sonra zehir ile kestiğim kişinin killi gelmiyor.

Senior Member
    yıllardır olan bişey hala çözülemedi.