Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    Gerber44

Premiumsuz karakterler hk.

Aynı internete bağlı üç ayrı bilgisayar ve hepsi cat6 ethernet kablosu ile bağlı olan karakterlerden ne hikmetse sadece premiumsuz olanlar sürekli dc oluyor. Aynı dc olan bilgisayarlardan premiumlu karakterime girdiğimde ise hiçbir şekilde dc olmuyor.
    Bu nasıl bir politika? Tabii bir mod gelip "hayır ithamda bulunuyorsun, kaldırıyoruz başlığı" diyecektir.
    Zaten premiumsuz karakterlerin oyuna girmesi zorlaşmışken sürekli dc olmaları nasıl bir politika?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bahsettiğiniz yönde bir durum bulunmadığı için ithamda bulunmuş oluyorsunuz ve bu durum karşısında uyarı yapılmasını tuhaf buluyorsunuz. Bahsettiğiniz durumu şahsen ben yaşamıyorum ve bu yönde genel bir problem bulunmuyor. Bağlantınızı ve cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bahsettiğiniz yönde bir durum bulunmadığı için ithamda bulunmuş oluyorsunuz ve bu durum karşısında uyarı yapılmasını tuhaf buluyorsunuz. Bahsettiğiniz durumu şahsen ben yaşamıyorum ve bu yönde genel bir problem bulunmuyor. Bağlantınızı ve cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.
    Neyini kontrol etmeliyim tam olarak? Premiumlu karakterle o bilgisayarlarda girdiğimde dc olmuyor karakter. Tam olarak neyi kontrol etmem gerektiğini söylerseniz ederim. Premium olup olmadığını mı kontrol edeyim? Dc olan karakterlerde premium yok evet.

Yalnızca sizin yaşadığınız bir problem sonucunda ithamda bulunuyorsunuz ve bu ithamlarınıza aynı şekilde devam ediyorsunuz. Bu şekilde devam etmeniz kimseyi bir sonuca ulaştırmaz.

Bahsettiğiniz durumu yukarıda da belirttiğim gibi yaşamıyorum. Anlık bağlantı kopması veya farklı bir durum yaşıyor olabilirsiniz, durumu tam olarak bilemeyiz. Bu sebeple kontrolleri sizin yapmanız gerekiyor. Bazı cihazlarda internet bağlantısını ara ara kesebiliyor. Premiumsuz olarak belirttiğiniz karakter oyundayken bu problemi yaşamış olabilir, diğer karakterinizde yaşamamış olabilirsiniz. Bu sebeple bağlantınız ile alakalı durumlar için dilerseniz internet servis sağlayıcınız ile iletişime geçebilirsiniz. Bahsettiğiniz yönde bir değişiklik olmadığı gibi bu şekilde bir politika izlenmemektedir, bilginize.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Yalnızca sizin yaşadığınız bir problem sonucunda ithamda bulunuyorsunuz ve bu ithamlarınıza aynı şekilde devam ediyorsunuz. Bu şekilde devam etmeniz kimseyi bir sonuca ulaştırmaz.

Bahsettiğiniz durumu yukarıda da belirttiğim gibi yaşamıyorum. Anlık bağlantı kopması veya farklı bir durum yaşıyor olabilirsiniz, durumu tam olarak bilemeyiz. Bu sebeple kontrolleri sizin yapmanız gerekiyor. Bazı cihazlarda internet bağlantısını ara ara kesebiliyor. Premiumsuz olarak belirttiğiniz karakter oyundayken bu problemi yaşamış olabilir, diğer karakterinizde yaşamamış olabilirsiniz. Bu sebeple bağlantınız ile alakalı durumlar için dilerseniz internet servis sağlayıcınız ile iletişime geçebilirsiniz. Bahsettiğiniz yönde bir değişiklik olmadığı gibi bu şekilde bir politika izlenmemektedir, bilginize.
    Tamam şimdi kimseyi itham etmiyorum. Karakterlere premium alıp kontrol edeceğim yakında, premium aldığımda dc olmayı bırakırlarsa ve konfigürasyonlar aynı kaldığı halde durum böyle olursa yine de haksız bir ithamda bulunmuş olur muyum?

Yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okumanızı rica ediyorum.

"Bazı cihazlarda internet bağlantısı ara ara kesilebiliyor. Premiumsuz olarak belirttiğiniz karakter oyundayken bu problemi yaşamış olabilir, diğer karakterinizde yaşamamış olabilirsiniz."
    Bahsettiğim durumun bir garantisi bulunmuyor. Bu durum ile karşılaşma ihtimaliniz karşılaşmama ihtimaliniz ile aynıdır.

Forumda amacınız çözüm bulmak yerine ithamda bulunmak olmamalıdır. Konu gerekli bilgilendirmenin yapılması üzerine yoruma kapatılmıştır.

Keyifli forumlar.