Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Angry Kurian Zehirlerinin Silinmesi!

Ardream kurian oynuyorum. Bu zamana kadar onca nörf yedi karakter ama böylesi saçma bir olay söz konusu olmadı. PK esnasında aynı partyden veya dışarıdan oynayan diğer bir kurian benden sonra zehir skillerini (yakın uzak hiç fark etmez) vurunca benim vurduğum zehirler iptal oluyor. Zehir dışında diğer skilleri neredeyse hasar çıkartmayan, o kadar az damageye çok fazla mana tüketen, devili bozulunca neredeyse hiç olan ve devil basmak için 5 dk bekleyen bir karakterin böylesine bir güncellemede oynanamayacak hale gelmesi gerçekten çok saçma olmuş.

En kısa zamanda zehir skillerinin silinmesi BUG'una bir düzeltme yapılır.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Evet zaten kurianın attığı zehirler rakipte birikmiyor, 1 ibexlik hasar çıkartabiliyorsun anca ve ayrıca partide/parti dışında rakibe 1 kişinin zehrinden fazlası işlemiyor yani 2 kişi atak yapıyorsun ama 1'si boşa yapıyor çünkü tekinin işliyor.

Mecburen biz clanca kurianları bırakmak zorunda kaldık. Kuriana gelenler nerf değil bayağı bayağı bir sınıfı bitirme işi. Tabii oyuncusundan yöneticisine kuriandan bihaber olunduğu için gram umudum da yok. Sorsan hâlâ kurianın ilk geldiği zamanki halinden bahsederler, aradaki sayısız nerf olmamış gibi.

Junior Member
    Zaten bir çok nerf gelmiş bir karaktere dışarıdan farklı bir kurian vurduğunda, vurduğun damagenin silineceği bir güncelleme yaparlar akıllara zarar. Öyle yapmak yerine karakteri kaldırsınlar daha iyi olur. Kimin aklına böyle saçma birşey geldiyse helal olsun. O zaman adaletli davransınlarda "Warrior alan vurunca partynin hepsi vuramasın, mageler nova attımı sadece son vuranın damage sayılsın, okçular uzaktan herhangi bir skill attığında en son vuranın sayılsın, asaslar aynı anda spike vurdumu birinin damagesi sayılsın, 2 priest 1 kişiye atak yaptığı zaman sadece birinin vurduğu skill hasar çıkarsın.
    Andreamda 3 asas aynı anda spike vurdumu en sağlam karakteri bile yatırıyor. Kurianın güncellemesi onlarada gelsin. Adelet istiyoruz o zaman.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    hakikaten ya kurian/portu garip/gureba nın
    asli charıydı üzerine 10gb lik item al 100gb lik
    warrior townda can çekişe çekişe ölsün zehirden

yazık ettiler güzelim joba
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    hakikaten ya kurian/portu garip/gureba nın
    asli charıydı üzerine 10gb lik item al 100gb lik
    warrior townda can çekişe çekişe ölsün zehirden

yazık ettiler güzelim joba

Konuya sadece cevap vermek için üstün körü okuduğunun farkındayım. Bu karakter canını çok yakmış olabilir. Özetle; şu ana kadar gelen nerflere amenna, fakat sc basıp tek başına pk attığın zaman dışarıdan bir kurian yakınlardaysa atak yapmana gerek yok. Vurunca damagelerin siliniyor. Bu da güncelleme değil bir BUG'tur.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wustafa1 View Post
    Konuya sadece cevap vermek için üstün körü okuduğunun farkındayım. Bu karakter canını çok yakmış olabilir. Özetle; şu ana kadar gelen nerflere amenna, fakat sc basıp tek başına pk attığın zaman dışarıdan bir kurian yakınlardaysa atak yapmana gerek yok. Vurunca damagelerin siliniyor. Bu da güncelleme değil bir BUG'tur.
    dostum bence sen yazdıklarımı üstün körü okuyorsun
    yada bilmediğin için beni yorum yapıyorsun
    diğer sunucuları bilmem ama destan sunucusunda
    tek 83/5 kurian bende vardı IIIDoritoSIII IIICheetosII IIILaySIII
    olarak 3 arkadaş çok güzel oynadığımız zamanlar oldu CZ de
    ve sunucuya 5 adet 83 lvl kurian sattımnerfler gelince bıraktık
    ImKira (volkan) beyide bilirsin kurian meraklısı isen onun geçmişte ki
    destan sunucusu yayınları izlersen anlarsın ne demek isteğimi sevgiler...
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Banned
    Eşit itemlerde ve eşit lvl de hangi karakter kurianı kesebilir? Kurianların skilleri knightnin çok üstünde asas warrior mage hepsi 20 yıllık karakterler. Sonradan gelmiş bir karakterin bu kadar güçlü skilleri olması da adil değil. Asasın cp eskisi gibi çiftlesin o da bug gibi gitti zamanında. Kurianı da düzeltmezler inş.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by mandly View Post
    Eşit itemlerde ve eşit lvl de hangi karakter kurianı kesebilir? Kurianların skilleri knightnin çok üstünde asas warrior mage hepsi 20 yıllık karakterler. Sonradan gelmiş bir karakterin bu kadar güçlü skilleri olması da adil değil. Asasın cp eskisi gibi çiftlesin o da bug gibi gitti zamanında. Kurianı da düzeltmezler inş.
    Gücünden dolayı mı kimse kurian oynamıyor, müthiş etik kaygıları olan KO kitlesi adil PK olsun diye mi bu gücü kullanmıyor?

Bak aynı itemi geçiyorum, tam itemli zehir kurianı; yamuk bowlu görev itemli okçu ve 7 paper set 7 II'li BP eğer kurianı biliyorsa dalga geçe geçe keserler. Sınıfın belli dezavantajları var zaten kesilmelidir ve kesiliyor da. Kesemeyen sorunu kendinde aramıyor, bilmeden etmeden karşıya sallıyor. Yıllarca kurian oynamış biri olarak farklı sınıflarla oynarken kurianı artık tamamen etkisiz bir eleman olarak görüyorum, zaten ne yapacağımı biliyordum bir de üzerine her şeyini elinden aldılar kaldı öyle.

Ayrıca eğer diğer sınıflar da kurianı biliyor ve ona göre davranıyorsa her türlü kesebilir. Şunu öğrenemeden yıllar geçti, bu sınıf gerçekten bihaber, öğrenmekten de uzak, bilgi olarak hazıra konmuş yanlış algılar sayesinde çöp oldu.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    o kadar nerfe rağmen kurianı oynuyorsanız suç sizdedir.

kurian haricinde hiçbir job oynamazken 3x pot nerfinden sonra büyük ölçüde soğumuştum, zehir nerfi gelince temelli bıraktım.

potu 3x basarken, zehirleri seri seri vururken bile üvey evlat muamelesi gören bir jobtu.

pot ve zehir nerfiyle kurian'ın kurianlığını elinden aldılar ve sadece bir pazar çarı olarak kullanilecek bir job haline geldi.

bunlara rağmen hala oynayanı olduğunu görüyorum, gülünç gerçekten.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Kurian rush skill i delosta çalışmıyor kurian bu oyuna eklenmiş en berbat eklenti olabilir hype karakterinden başka bir şey değil süs eşyası

Tags for this Thread