Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Rosetta mı --DEstan mı-- sıfırdan

arkdaslar sıfırdan ex kasarak farm yaparak karakter yapmak isiyorum hangi server dersiniz Destan kalabalık ROsetta orta hangisi dersiniz..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İki sunucu da kalabalıktır. Rosetta son zamanlarda daha da yükseldi. Konunuzu genel bölüme taşıdım. Daha fazla geri dönüş alabilirsiniz.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Rosetta

PK alanları çok dolu ama farm alanlarında da ciddi anlamda klan farm yapıyor. Birkaç arkadaş edinirsen bir klanla rahat farm yaparsın.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Daha önce rosettada oynamıştık. Rosetta gerçekten çok canlı bir server. Hala öylemi bilmiyorum ama .
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hala canlı bir sunucu hatta geçen seneye göre daha kalabalık diyebilirim. Savaşlar, etkinlikler rekabetçi ve keyifli oluyor.

Ben Destan'da başlamıştım. Genel olarak memnun kalmadım, Rosetta ya geçtim. Rosetta çok daha iyiydi. Günlük görevlerde partilerin sıra beklediğini görünce çok şaşırmıştım. Destan da item fiyatlarıda çok pahalıydı. Takılar pahalıydı, bazı itemlerdeki fiyatlar çok dengesizdir. O zaman +7 shenlong 10 gb, +7 azagai 18 gb filandi.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Özellikle akşam 18:00 gibi eslant quest moblarında büyük bir çekişme oluyor
    Ara item bulmak bir tık zor olabiliyor başlangıç seviyesi için. (rosetta)
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Destan tam bı kurtlar sofrası yakın zamanda iki serverdada oynadım rosetta tercih edilebilir destan piyasası gereksiz pahalı

Quote Originally Posted by Kloroben255 View Post
    arkdaslar sıfırdan ex kasarak farm yaparak karakter yapmak isiyorum hangi server dersiniz Destan kalabalık ROsetta orta hangisi dersiniz..
    Tabiki Ares yada Diez derim ucuza gidip pazardan +9 ve +10 item almak varken. Ne işin var Rosetta ve Destanda kurtlar sofrasında. Ares yada Diez derim. Akıllı insanın oynayacağı en mantıklı serverlar bunlar. Oyundaki her iteme pazarda ulaşabilirsin. Zaten o serverda oynayanlar oturmuş kemik kadro, gidipte sana ks atmazlar. Farmını ve expini rahat kasarsın. Bir de +9 ve +10 itemlere ulaşmak kolay olduğu için solo çok rahat exp kasarsın. Birde klan filan bulursun diyenlere inanma klasik hikayeler. Günde kaç saatini ayıracaksın oyuna o da önemli farm için. Exp dedikleri olayda Taksi denen carlos lar dolmuş servera.

ARES ve DIEZ gerisi hikaye.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Tabiki Ares yada Diez derim ucuza gidip pazardan +9 ve +10 item almak varken. Ne işin var Rosetta ve Destanda kurtlar sofrasında. Ares yada Diez derim. Akıllı insanın oynayacağı en mantıklı serverlar bunlar. Oyundaki her iteme pazarda ulaşabilirsin. Zaten o serverda oynayanlar oturmuş kemik kadro, gidipte sana ks atmazlar. Farmını ve expini rahat kasarsın. Bir de +9 ve +10 itemlere ulaşmak kolay olduğu için solo çok rahat exp kasarsın. Birde klan filan bulursun diyenlere inanma klasik hikayeler. Günde kaç saatini ayıracaksın oyuna o da önemli farm için. Exp dedikleri olayda Taksi denen carlos lar dolmuş servera.

ARES ve DIEZ gerisi hikaye.
    bus fiyatının 1m olduğu serverde hiçkimse sıfırdan başlayarak yükselemez çünkü kutudan çıkan şeyler değersiz. sen parası olan kişiler için +10 itemleri öneriyosun adam sıfırdan başlayacağım diyor. farm atarken +10 shel set +10 wirinomlu adamlara kafa tutsun dimi