Results 1 to 6 of 6

bad_module_info çalışmayı durdurdu hatası

oyunda farm yaparken,bad_module_info çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çözümü nedir bir bilginiz var mı internette yazan her yolu denedim ama olmadı

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu hata çok sık rastlanan bir hata değil ama yine de çözüm önerileri var.

İlk olarak, CMD yönetici olarak çalıştırın sfc /scannow komutunu yazıp enter'a basın ve dolmasını bekleyin,
    Tarama bittikten sonra bilgisayara res atın ve oyunu tekrar deneyin.

Yukarıdaki çözüm yolu ile olmazsa;

Exe’yi veya uygulamanın kısayolunu sağ tıklayın. İçerik menüsünden ‘Özellikler‘i seçin. Uyumluluk sekmesine gidin ve ‘Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak‘ seçeneğini işaretleyin.
    Uygula’ya tıklayın ve değişikliğin etkinleşmesi için sisteminizi yeniden başlatın.

Bu işlem sonucunda artık o uygulama için Bad Module Info almamanız gerekiyor. Birden fazla uygulama için bu hatayı alıyorsanız, her uygulama için ayrı ayrı ayar etkinleştirme işlemi yapmanız gerekecektir.

Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.

Uyumluluk modunda çalıştırın. Sorun yaratan uygulama için exe’ye veya kısayola sağ tıklayın ve içerik menüsünden Özellikler’i seçin. Uyumluluk sekmesine gidin ve ‘Bu programı uyumluluk modunda çalıştır’ seçeneğini etkinleştirin. Hem Windows 8 hem de Windows 7’yi denemeniz ve hangisinin sorunu çözdüğünü görmeniz gerekir.
    Uyumluluk modu sorunu çözmezse, uygulamayı tam ekran optimizasyonları devre dışıyken uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

Maalesef hepsini denedim halen daha aynı sorun devam ediyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Başlat Menüsü’nden Ayarlar > Oyun simgesi > Sol sütunda Oyun Modu sekmesini tıklayın. “Oyun modu kullan” seçeneğin karşılığındaki anahtar kapalı mı? Kontrol sağlar mısınız?

Eğer yukarıda yazdığım olmaz ise, aşağıdaki bağlantıda anlatılanları yapmanızı öneriyorum.

İlgili Bağlantı

Eğer yukarıda anlatılanlar yine olmaz ise başka bir önerim daha var.

Sorun oyun modunun açık olmasından kaynaklanıyormuş. İlginize teşekkürler