Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad

Raporlama işleminin farklı konu üzerinden devam etmesi

Geçtiğimiz günlerde küfürden dolayı birisini şikayette bulundum ve şikayet konuma gelen mesaj bu şekildeydi. Konum kilitlenmiş ve sonucu bildirilmeden kaldırılmış. Neden bildirilmiyor?

Verilen cevaba göre bu suçu başkalarına karşı da işlemiş olduğunu anlıyorum. X kişisine edilen küfrün cezası bir birim ceza ise bana edilen küfrün ardından verilmesi gereken ceza iki birim olması gerekmiyor mu? Neden farklı kişilere edilmiş küfürleri tek bir küfür olarak görüyorsunuz?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Raporlar işleme alınırken işlem sırasının uzamaması için aynı kişiler şikayet edildiğinde işlem sırasında alındıysa bu şekilde tarafınıza bilgi geçilir. GM ekibi ilgili raporu sonuçlandırırken işlediği suçu ve kaçıncıya işlendiğini dikkate alır. Bu tür durumlarda GM ekibi inisiyatifini kullanarak davranış kuralları dahilinde cezaları arttırabilir.

İşlem sırasına alındığı bildirildiğinde GM tarafından kontrol edilip gereğinin yapılacağını anlayabilirsiniz. Ek olarak ilgili kişi için bugün gün içerisinde işlem yapılmış.

Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

Raporlar işleme alınırken işlem sırasının uzamaması için aynı kişiler şikayet edildiğinde işlem sırasında alındıysa bu şekilde tarafınıza bilgi geçilir. GM ekibi ilgili raporu sonuçlandırırken işlediği suçu ve kaçıncıya işlendiğini dikkate alır. Bu tür durumlarda GM ekibi inisiyatifini kullanarak davranış kuralları dahilinde cezaları arttırabilir.

İşlem sırasına alındığı bildirildiğinde GM tarafından kontrol edilip gereğinin yapılacağını anlayabilirsiniz. Ek olarak ilgili kişi için bugün gün içerisinde işlem yapılmış.
    Anladım, teşekkür ederim.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Rica ederim, iyi oyunlar.