Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Raporlama yapmak

Merhabalar. Hileciler ile mücadele etmek sıradan oyununcunun problemi olmamalı. İlla böyle bir şey yapmak istiyorsanız insanların hilecilerin nicklerini verebileceği bir konu başlığı açılabilir. Yetkililer de oradan şahısların clientlerini inceleyebilir. Bu şekilde sürecin hızlanacağını düşünüyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Raporlama yapmak tamamen inisiyatif ve gönüllülük esaslı bir durumdur. Dilerseniz anlık olarak hile bildirimlerinizi discord üzerinden güvenilir üye olduktan sonra bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak cheat reports bölümden de bildirim gerçekleştirebilirsiniz.

Junior Member
    Güvenilir üye olasıya dc pre biter. Teşekkür ederim.

Junior Member
    Bir de ne kadar sansürlerseniz sansürleyin bu oyunda hile gibi bir problem var. Bu konunun başlığı bu değildi. Yazmadığım bir şeyi benim adıma yazamazsınız.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by dev_YMZ1FKGL View Post
    Bir de ne kadar sansürlerseniz sansürleyin bu oyunda hile gibi bir problem var. Bu konunun başlığı bu değildi. Yazmadığım bir şeyi benim adıma yazamazsınız.
    Forum kuralları gereğince konunuza uygun olarak başlık düzenlemesi yapıldı, bu hilenin var olmadığı anlamına gelmiyor elbette fakat mücadele edilmiyor da değil.

Log kayıtları, oyun içi kontroller ve anlık hile bildirimleri devamlı olarak kontrol edilmektedir.