Results 1 to 9 of 9

Thread: Maden farmi

Banned
    Infractions
    0/2 (25)

Maden farmi

Hocam ben maden yapıyorum pot parası kasmak için ama kasdıgım 1 se rpr ye verdıgım 2 kasamıorm hep zarardayım
    mattock un rpr fıyatını dusurmusunuz yada dropları artırırmısınız

Quote Originally Posted by okurgezerr View Post
    Hocam ben maden yapıyorum pot parası kasmak için ama kasdıgım 1 se rpr ye verdıgım 2 kasamıorm hep zarardayım
    mattock un rpr fıyatını dusurmusunuz yada dropları artırırmısınız
    Gold Premium almanı ve Golden Mattock kullanmanı tavsiye ederim.

golden mattock kullanarak ve levele görede farkeder. maden için premium alınması masraf.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Madende premium fark ediyor mu? yetkili birisi cevaplarsa sevinirim aksi halde mgame'e mail atıp onlara soracağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Madende premium fark ediyor mu? yetkili birisi cevaplarsa sevinirim aksi halde mgame'e mail atıp onlara soracağım.
    Premiumu rpr parası, npcye bir şeyler satma açısından önermiş sanırım arkadaş. Yoksa bir etkisi yok.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 01BilgeKagan View Post
    Premiumu rpr parası, npcye bir şeyler satma açısından önermiş sanırım arkadaş. Yoksa bir etkisi yok.
    Teşekkür ederim. Ben bir yetkili ağzından duymak istiyorum. Yok mu buna cevap verebilecek bir tane Game Master ?

Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Aslında maden de hata ilk geldiğin de yapıldı. Madendeki çıkan taşlar üst üste konsa idi. Bunların hiç biri olmayacaktı. O zamanlar milletin 7/24 oyunda olmasını engellemek için taşlar slot slot olacak şekilde yaptılar. Bu seferde ters tepti, Tren madenciler türedi. İlk başta maden taşları üst üste konsadı, Ne Tren madenciler olurdu, Ne de şu anki oyundaki Farm dengesizliği olurdu. Adam sadece DC premiumu Altın kazma almak için alırdı. Ya biraz daha mantıklı düşünülse idi, ayrıca push itemi olarak satılabilirdi? Ama bunların hiç biri olmadı. O zamanki bir yapılan bir strateji hatası herşeyin başlamasına neden oldu. Ne Farm çeteleri oluşurdu ne de bu tarz olaylar.

O zamanları hatırlıyorum, Bir DC premium 15 gb ise, bir altın kazma 13 gb di. 2 gb trina parası düşüyorlardı. O kadar değerlidi? Ama şimdi 5 yada 10 m oyun parası eder. Başlangıçta yapılan yanlış planlama sonuçları gözüküyor. Birde Altın kazma nontrade olacaktı, Oda başka bir hata?
    Nontrade yapsalardı, Bu kadar olaylar ilerlemeyecekti.
    katılıyorum ve artırıyorum. Bir oyunda oyunun yapımcısı oyundaki sanal paraya neden müdahale eder hani oyundaki hiçbir şeyin gerçek hayatta değeri yok diyen oyun yapımcısı benim binbir emekle günde 6-8 saat bazen 10 saat madende çürüyerek kastığım coins neden ilgilendirir.
    önce bunun cevabını bulmamız lazım. Oyun yönetimi dropları kısıtlamaya başladığı tarihten itibaren o güne kadar kastığım herşeyi bozdum satılanları sattım satılmayanları yaktım. oyunun verdikleriyle yetinmeye başladım. çünkü karşımda ne yapabileceğini kestiremediğim bir yönetim tavrı var. Umarım ileriki zamanlarda bu tavırlarından geri adım atarlar.

Senior Member
    Madene bir iyileştirme gelmesi şart. Ve bu gelebilecek olan güncelleme kişilerin günlük ihtiyacını karşılayabilmeli ve illegallerin ekmeğine yağ sürmemeli. Bunu dengeleyebilme mahareti de size kalmış sayın yönetim…

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben bu konu üzerinden isteklerimi yazacağım yeni konu açmaya gerek yok. Maden için tamam bir düzenleme gelmeyecek droplar da ortada. Bari şu çıkan gemler bankaya konulabilsin. Satılmasın ama bankaya konulsun lütfen ...

Ayrıca moradon maden bölgesindeki mine guardlardan emc ye ve lufere de eklenmesini talep ediyorum.
    Last edited by mustafackc; 05-21-2021 at 01:50 AM.