Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fal_zcwCkM9F View Post
    crde etkinlik bitmeden çıkanlara ceza ile ilgili yazmıyordu,çoğu kişi bunu bilmez! cr güncellendi kısmına ekleseniz güzel olurdu.
    O konu, raporlama yapılırken dikkat edilmesi gereken durumlar için oluşturuldu. Ceza sebepleri Davranış Kuralları konusunda bulunuyor. Bu tür etkinlikler parti ile yapıldığı için AFK olmak ne kadar kötü etkiliyorsa oyundan çıkmak da aynı derecede etkiliyor. Bu yüzden bu suç için Disturbing Gameplay ceza grubunda diyebiliriz.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Kardesim Kimse Kusura Bakmasin 7 yildir bin bir emekle Destanda Oynarak Reb 9 a asas Kasmisim Yine binbir emekle Charimi duzeltmisim item yapmisim Paper setli 7 ii Li 80 level Str priest gelirse Cikariz Jr den Sen chari kasmican item almican Ama ben senin icin pot yakacam )) Bakin isinize 10 m kasip siteye satacagina trial Don al önce. )
    Öncelikle str priest trial donu neresine taksın . Ayrıca paperlerin 7 olduğuna demediği sürece nerden biliyorsun 7 olduklarını. Sonuncu olarakda eklemek istediğim herkes seninle aynı anda mı başladı bu oyuna , eşit sürelerde mi oynuyor ki bütün oyuncuların seninle aynı levelde ve item seviyesinde olmasını bekliyorsun. Egonu kenara bırakıp oyunu o şekilde oynamanı öneririm.Bu kafayla zor çünkü.
    Not: Herkeside 10m kasıp satan dönercilerle karıştırma.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    JR etkinliğimi E tipi kapalı ceza evimi belli değil
    giren çıkamıyor
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    JR etkinliğimi E tipi kapalı ceza evimi belli değil
    giren çıkamıyor
    Şu an Jr'den çıkanların güzel günleri diyebiliriz. Oyuncuların hepsi bilinçli değil ve doğru raporlama yapmayı bilmediği için içeride külhanbeylik sistemi çeviren oyuncular var ve davranış kuralları bağlamında işlenen suçlarda birbiriyle bağlantılı adam çıkana kadar küfürler, oyun huzurunu bozmalar v.b , ama oyuncular gün geçtikçe raporlama konusunda bilinçleniyor inanıyorum ki Jr çeteleri yakın zamanda ciddi anlamda azalacaktır. Diğer elitist bir kesim var elit itemleriyle gelip oyun kuralları çerçevesinde hararet kelimeleri kullanmadan üstü kapalı diğer oyuncuları küçük görmeye çalışıyorlar ve etkinlik bitmeden çıkıyorlar. Eğer biz davranış kurallarına uymayan oyunculara prim verirsek yarın öbür gün bazı şeylerden dert yanıp gelip buraya şikayet edebilecek yüzümüz kalmaz. O yüzden doğru raporlama ile ilgili tüm detayları araştırmanızı tavsiye ediyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Burda JR'de DC olanlar nasıl ayırt edilecek?

Bu partiden birşey olmaz, mana harcamaya değmez gibi şeyler yazıp çıkanların bende KSC'sini alıyorum fakat DC olanlar ve hiç birşey yazmayıp çıkanları nasıl ayırt edeceğiz?

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bir kaç mesaj önce de söylemiştim kaçırdınız sanırım, bu şekilde keyfi çıkma olduğu an alt tab yapıp video kayıt programınızı açın ve kaydı başlatın, tüm chati yukarı çekin - tuşuna basın ve bu kadar basit bir şey bence zor gibi gösterilmemeli.

Bu oyundan çıkma eyleminde kurallar gereği ksc kabul edilmiyor.
    Dizzymask'ın dediği yöntemi uygulamak gerekiyor Ksc kabul edilmiyormuş.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bir kaç mesaj önce de söylemiştim kaçırdınız sanırım, bu şekilde keyfi çıkma olduğu an alt tab yapıp video kayıt programınızı açın ve kaydı başlatın, tüm chati yukarı çekin - tuşuna basın ve bu kadar basit bir şey bence zor gibi gösterilmemeli.

Bu oyundan çıkma eyleminde kurallar gereği ksc kabul edilmiyor.
    Quote Originally Posted by ottokh4n View Post
    Burda JR'de DC olanlar nasıl ayırt edilecek?

Bu partiden birşey olmaz, mana harcamaya değmez gibi şeyler yazıp çıkanların bende KSC'sini alıyorum fakat DC olanlar ve hiç birşey yazmayıp çıkanları nasıl ayırt edeceğiz?
    Okumanızı tavsiye ederim.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    şahsen ben 10-0 yenilen bir partyde
    veya lich kesmesini bilmeyen bir party de
    kalmak zorunda zaman kaybetmek zorunda
    değilim sorun silver black gem
    değil 100 defte değil sorun EĞLENCE
    ve insan eğlenmediği bir yerde zorla nasıl tutulur
    bu bri etkinlik bakın google amca ne diyor etkinlik için

bir şeyi yaparken veya istenen sonucu elde ederken
    malzeme, enerji, çaba, para ve zaman israfından kaçınma yeteneğidir.
    Daha genel anlamda, işleri iyi, başarılı bir şekilde ve israf etmeden yapma becerisidir

bu kişiden kişiye değişir kimine göre para kimine göre
    zaman önemlidir kimse kimseyi istemediği yerde
    30 40 50 dakika zorla tutamaz ve bu sebepten dolayı banlayamaz
    ceza veremez

tabi davranış kurallarında
    * (3) Oyun içi etkinliklerde (JR, BDW vb.) Genie kullanımı, rakibe kasıtlı olarak skor vermek, partideki herhangi bir oyuncuyu eşya sırasını değiştirmek için veya rahatsızlık vermek amacıyla teleport etmek.

HARİÇ.
    Last edited by IIIIDoritoSIIII; 05-04-2021 at 08:47 PM.
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

her canı sıkılan video alır atar sonrası sorunlar yumağı olur peki adamın elektiriği gitti pc bozuldu ekran kartı yandı vs vs cogaltmak mümkün ozaman ne olacak bu adam ban mı yiyeyek bence olmaması gereken bir durum bu herkesin başına gelebilir yanlış düşünce ve fikir oyunu kuralına göre oyna ya kazan ya kaybet başka çaresi yok
    bu iş slota ks atmak gibi birşey

CAPANOĞLU

"Etkinlikten çıktık ban yiyeceğiz!" * (4) Parti halinde girilen bir etkinlikte kişilerin kasıtlı olarak rolünü yerine getirmemesi. Bunu okudunuz mu? bu ilk sorum ikincisi ise "Kasıtlı olarak rolünü yerine getirememesi" deyince kim ne anlıyor çok merak ediyorum. Kaldı ki ilk ihlalde 3 gün uzaklaştırma veriliyor. Oyun kurallarında ekran kartınız bozulursa ban yersiniz diye bir madde okumadım. Yöneticilerde bu işin en ince ayrıntısını nasıl analiz ettiklerini burada çıkıp açıklamak zorunda değiller. Bence açıklanmaması çok daha iyi, çünkü etkinlikten çıkmak için türlü türlü bahanelere sığınan oyuncular bir şekilde rolünü yerine getirmemek için bir yöntem geliştirecektir. Zamanı kıymetli olan arkadaşlar veya ekran kartının yanması Jr'ye denk gelecek arkadaşlara sesleniyorum: Kasıtlı olarak rolünüzü yerine getirmeme durumu yoksa endişe edecek bir şey de yok yemektir bu bağlamda. Ben herkesin zamanının kıymetli olduğuna inandığım için adaletsiz durumları oyun kuralları çerçevesinde report etmeye devam edeceğim.
    Last edited by angelrock; 05-04-2021 at 10:30 PM.