Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 87
    Senior Member angelrock's Avatar
    Jr'ye girecek arkadaşlara buradan çağrı yapıyorum Sorumsuzca Jr'den çıkanları usulüne uygun report edin arkadaşlar. Bunu yapın ki uzun vadede içerde sadece gerçekten oynamak isteyenler kalsın.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    Kesinlikle etkinlikten çıkılması taraftarı değilim ancak bazı arkadaşlar var itemi olsun olmasın konu bu değil karakterinin gerekliliğini yerine adam gibi getirmiyor ilerleyemiyoruz. Bu sebep ile bir warrior oyuncusu olarak jr başı 250 300 mana harcarken bu durumda 500 600 harcıyoruz ve karşı taraf pkda her türlü eziyor. Deva kesen çok kalmadığını düşünürsek gereksiz masraftan başka birşeye yaramıyor . Tabii her gün bu şekilde olmuyor kendi bakış açımdan belirtmek istedim.

Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Kesinlikle etkinlikten çıkılması taraftarı değilim ancak bazı arkadaşlar var itemi olsun olmasın konu bu değil karakterinin gerekliliğini yerine adam gibi getirmiyor ilerleyemiyoruz. Bu sebep ile bir warrior oyuncusu olarak jr başı 250 300 mana harcarken bu durumda 500 600 harcıyoruz ve karşı taraf pkda her türlü eziyor. Deva kesen çok kalmadığını düşünürsek gereksiz masraftan başka birşeye yaramıyor . Tabii her gün bu şekilde olmuyor kendi bakış açımdan belirtmek istedim.
    Elbette farklı bakış açılarını dile getirmeniz diğer okuyan arkadaşlar içinde yeni fikirler edindirebilir. Eğer rahatsızlık verici düzeyde bir oyuncu görürseniz 4 dakikalık bir video çekimi yapıp bildirebilirsiniz. Örneğin, 3 5 kombo girmeyip uzaktan kesik kesik atak yapan, 3-4 dakika afk kalan ardından tekrar uzaktan r ile atak yapan oyuncuları report edebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Elbette farklı bakış açılarını dile getirmeniz diğer okuyan arkadaşlar içinde yeni fikirler edindirebilir. Eğer rahatsızlık verici düzeyde bir oyuncu görürseniz 4 dakikalık bir video çekimi yapıp bildirebilirsiniz. Örneğin, 3 5 kombo girmeyip uzaktan kesik kesik atak yapan, 3-4 dakika afk kalan ardından tekrar uzaktan r ile atak yapan oyuncuları report edebilirsiniz.
    Misal örnek vermek gerekirse 1 priest 1 dakika geç geldi yürümeye yeni başladı diğer priest arkadaşta oyunu tam olarak bilmiyorsa baştan 2 0 başlıyoruz . Bu gibi durumlarda video almak ve ya çabalamaya çalışmak malesef güç . Ancak pk alanına gelinmiştir ezici üstünlük verilmediyse karşıya tabii çıkmak olmaz savaşmalıyız

Senior Member
    olay şu bugün jr de tek priestimiz var adam tek priyim uğraşamıyorum diyip oyundan çıktı aynen bunu yazdı ben şimdi neden video alıyorum arkadaş ? KSC alsam yeterli değil mi adam yazmış sağda çıktığı görünüyor ben müneccimiyim çıkacağını anlayacam da video alacam allah rızası için biri bilgilendirme yapsın ya da çıktıktan sorna video çekmenin mantığı ne KSC de çıktığı görünüyor zaten adam yok niye video çekeyim

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    olay şu bugün jr de tek priestimiz var adam tek priyim uğraşamıyorum diyip oyundan çıktı aynen bunu yazdı ben şimdi neden video alıyorum arkadaş ? KSC alsam yeterli değil mi adam yazmış sağda çıktığı görünüyor ben müneccimiyim çıkacağını anlayacam da video alacam allah rızası için biri bilgilendirme yapsın ya da çıktıktan sorna video çekmenin mantığı ne KSC de çıktığı görünüyor zaten adam yok niye video çekeyim
    Bir kaç mesaj önce de söylemiştim kaçırdınız sanırım, bu şekilde keyfi çıkma olduğu an alt tab yapıp video kayıt programınızı açın ve kaydı başlatın, tüm chati yukarı çekin - tuşuna basın ve bu kadar basit bir şey bence zor gibi gösterilmemeli.

Bu oyundan çıkma eyleminde kurallar gereği ksc kabul edilmiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bir kaç mesaj önce de söylemiştim kaçırdınız sanırım, bu şekilde keyfi çıkma olduğu an alt tab yapıp video kayıt programınızı açın ve kaydı başlatın, tüm chati yukarı çekin - tuşuna basın ve bu kadar basit bir şey bence zor gibi gösterilmemeli.

Teşekkürler diğer sefere video alacağım

Senior Member
    -Kardesim Kimse Kusura Bakmasin 7 yildir bin bir emekle Destanda Oynarak Reb 9 a asas Kasmisim Yine binbir emekle Charimi duzeltmisim item yapmisim Paper setli 7 ii Li 80 level Str priest gelirse Cikariz Jr den Sen chari kasmican item almican Ama ben senin icin pot yakacam )) Bakin isinize 10 m kasip siteye satacagina trial Don al önce. )

Member
    Nickname
    LeaderPsycho
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SultanS
    Race
    Karus
    Ben binbir emekle karakterimi dizecem, o karakterimle JR gireceğim. Partimdeki warrior mp rec takacak, priestte fabric set olacak. Ben kazanamayacagım bir etkinliğin bitmesini neden bekleyeceğim tabii ki alt f4 çekerim...

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post

Arkadaşlar _DizzyMask_ bizlere en güncel ve geçerli yöntemi söyledi. Bu konuya yardımcı olabilmek adına elinden geleni yaptı. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum bende belirtmiş olduğunu yöntem ile raporumu oluşturacağım. Çıkıp çıkmamak veya keyif alıp almamak herkesin kendi tercihi benim sizlere tavsiyem ortada gerçekten adaletsiz olduğuna inandığınız bir durum oluşuyorsa raporunuzu oluşturun bu durumla ilgili kimsenin ne dediğinin önemi burada yok aslında. Bir kişinin emek verip vermediğinin ölçütü sahip olduğunu itemlerin gb değeri değildir. O oyuncu etkinlikte emek veriyorsa ve ortaya güzel bir şeyler koymak için geldiyse bu tür oyunculara da kendimize beklediğimiz saygıyı gösterelim. Farklı fikirler yazan arkadaşları görünce seviniyorum çünkü olaylara herkesin gözünden bakmamı sağlayıp bu konuya daha fazla hakim olmamı sağlıyor bu yüzden konuya katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Last edited by angelrock; 05-03-2021 at 08:12 AM.