Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87
    Senior Member angelrock's Avatar

Jr'den çikanlari report etmek hk.

JR'den süresi bitmeden çıkanları geçerli bir kanıt olması için nasıl bir şekilde kanıtlamak gerekiyor? uzun bir video mu yoksa sadece ksc yeterli oluyor mu?
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Jr'de etkinlik tamamlanmadan çıkan oyuncuları raporlamak için yaklaşık 3-4 dk'lık ve en az 720p kalitesinde bir video yeterli olacaktır.

Senior Member RealJomey's Avatar
    mesela adam yazıyor '' sizden bişey olmaz, pota manaya yazık '' tarzı cümleler. Bunun ardından da sağda chatte çıkıtğı gözüküyor. Bunun gibi bir kanıt yeterli olurmu peki. İlle video mu lazım. Adam zaten kendisi yazmış ve çıkmış oyundan.
    O yazıyı yazıp da dc olmuyor heralde ya da neti kopmuyordur .
    Eğer bu şekilde bir ksc yeterli olcaksa kesinlikle bende report edicem
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Jr'de etkinlik tamamlanmadan çıkan oyuncuları raporlamak için yaklaşık 3-4 dk'lık ve en az 720p kalitesinde bir video yeterli olacaktır.
    Bu video bu oyunlar etkinlikten çıkmadan önce başlayıp devam mı etmesi gerekiyor 4 dakika boyunca?

Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    mesela adam yazıyor '' sizden bişey olmaz, pota manaya yazık '' tarzı cümleler. Bunun ardından da sağda chatte çıkıtğı gözüküyor. Bunun gibi bir kanıt yeterli olurmu peki. İlle video mu lazım. Adam zaten kendisi yazmış ve çıkmış oyundan.
    O yazıyı yazıp da dc olmuyor heralde ya da neti kopmuyordur .
    Eğer bu şekilde bir ksc yeterli olcaksa kesinlikle bende report edicem
    Güzel bir noktaya değindiniz bu işin bir örnek videosu veya ksc si yayınlanmış olsa(Anonim örnek karakterler olacak şekilde) en azından o örneğe göre report edilse bununla ilgili davranış kuralları askıda kalmamış olur ve herkes için daha yararlı olur.

Senior Member
    Ben adamın çıkacağını nerden tahmin edeceğim de video alacağım ? Yukarda arkadaşın dediği gibi ben çıkıyorum dedikten sonra çıkması yeterli değil mi

Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    Ben adamın çıkacağını nerden tahmin edeceğim de video alacağım ? Yukarda arkadaşın dediği gibi ben çıkıyorum dedikten sonra çıkması yeterli değil mi
    Bu sorunun cevabı çok basit dc olmalarının dışında kasıtlı etkinlikten çıkışlar karşı ırkla mücadelen sonra skor farkı açıldığında gerçekleşir, dolayısıyla biz pk başlar başlamaz video açarsak muhtemelen 5 dakika sonra büyük ihtimalle durumlar netleşir kaybediyorsak zaten kaçanlar bu zaman dilimi içerisinde ortaya çıkar kaybetmiyorsak o videoda report edecek bir şey yok yemektir. Adamların ne zaman çıkacağını nasıl biliriz sorusundan çok adamların hangi sebepten çıkacağını bilmemiz bize videoyu ne zaman açmamız gerektiğinin cevabını verecektir. Ayrıca ben çıkıyorum dedikten sonra çıktığı kısım işin en can alıcı noktası ve zaten video açık ise bunları hepsi kayda girecektir. Benim merak ettiğim bu işin tam bir ispat etme kriteri ve raporlama işleminin detayları hakkında daha çok.
    Last edited by angelrock; 05-02-2021 at 12:51 AM.

Senior Member
    kardeş kusura bakma ama black için yarım saat neden bekleyelim?

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Burada konuyu gem üzerinden götüreceksek cevabı çok basit biz 4 kişi etkinlikte yeniliyoruz diye bazı oyuncular çıktıktan sonra devaya son vuruşu yaparak silver gem kazandık(Ben silver gem kazandım) ve yarım saat orda silver gem için bekledik kaldı ki bu çıkan arkadaşlar oyunda olsaydı son vuruştan kazanma olasılığımız daha da yüksek olacaktı. Bütün olay gemse gem tezini savunanlara cevabım bu. Beni rahatsız eden şey bu çıkan oyuncuların bencilliği ve takım oyunu olan bir etkinlikte kimsenin fikrini almadan pat diye oyundan çıkması ve gerçekten sonuna kadar oynamak isteyen oyuncuların şevkini kırması ve bir şeyler yapabilme ihtimalini elinden alması ve çoğu gözlemlediğim kişinin de bunu yaparken küçümseyici ve suçlayıcı tavırlar takınması. İsteyen etkinlikten çıkabilir elimde çeşitli kanıtlar var ve düzenli report yapıyorum. Reportladığım kişilerin arasında sizin çarınızın olmamasını umarak, oyunda tüm davranış kurallarına riayet edeceğinize inanarak size iyi forumlar diliyorum.
    Last edited by angelrock; 05-02-2021 at 01:01 AM.

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Peki kendinin iyi olduğunu iddaa ediyorsun di mi? Party deki herkes senden kötü mü? Mücadele etmeyi kabul etmiyorsa oyunun tamamen mantığına ters bir düşüncedesin. Knight Online
    Tamamen mücadeleye dayalı bir oyundur. Eğer karşı ırkta illegal bir durum yoksa. Kaybetmek oyuncuların başarısızlığından kaynaklıdır ve ayrıca bireysel bir etkinlik değil toplu bir etkinliktir. Brraber yola çıktığın bir etkinlikte party arkadaşlarını yüzüstü bırakmakta kurallara aykırı ve ceza gerektirir. Herkes mükemmel itemlere veya mükemmel oynama kabiliyetine sahip olamaz.