Results 1 to 3 of 3

Gerekli inceleme yapılacaktır, bildirim için teşekkürler!

Öncelikle iyi forumlar herkese.Şimdi arkadaşlar size bir macrocu arkadaştan kısaca bahsedeyim.Şahıs 7'24 1 aydır urk hai slotunda 1 MİLİSANİYE dahi sekmeden macro ile magesiyle farm atıyor.Video çekiyoruz.Gelen cevap konu başlığındaki gibi.Bakın arkadaşlar az önce Sunuculara lag girdi ve şahısın macrosunun süresi kaydı. Tam 30 dakika boyunca boş slota nowa attı macrosuyla.Pc başında olmadığı için.ANCAK Cheat reporta video atıldığında gelen cevap GEREKLİ incelemeler YAPILACAKTIR oluyor.Arkadaşlar Lütfen bu neyin incelemesi ? Videoda bariz belli değil mi boşluğa dakikalarca nowa attığı ? Evet sitem ediyorum çünkü oyuna 2 günlük başlayan birisinin bile anlayacağı şeyi gmler nasıl anlayamıyor videoyu izlediğinde ? Kim neden 1 milisaniye bile sekmeden dakikalarca boş slota nowa atar ?
    Lütfen artık kendinizi yerimize koyun.İyi forumlar arkadaşlar.Moderatör arkadaşlar lütfen konumu kapatmadan kendinii yerime koysun

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

CR görevlisi takdir edersiniz ki ceza veremez. Şüpheli bir şey görürse incelenmesi ve Gm tarafından gerekli kontrollerin yapılması adına bu cevabı verir. GM ekibi de illegal bir duruma rastlarsa ceza verir yoksa vermez.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben 4 aydır report yapıyorum 400 500 reportum oldu aynı reporta bir CR yetkilisi işlem yaparken diğeri bu sorun değil diyor