Results 1 to 7 of 7

Penalty durumunda potun eksik mana vermesi hk.

Merhaba

Farmladığım noktada birkaç lvl düşerek farmlamak durumunda kalıyorum. MP Maestro pot penalty durumunda 1728 mana veriyor ama normal pot 1920 mana veriyor. Bug mu emin olamadım o nedenle yöneticilere soruyorum, bugsa fixlenmesini talep ediyorum. Bug değilse yorumum şu şekilde "Yahu ben bunu cash vererek aldım olacaksa tam tersi olması gerekmez mi böyle bir saçmalık olabilir mi?".

Teşekkürler.

*Not : Ufacık farka takılma diyenler için 1 pot basışta 192 mana fark ediyor. Günde 2 bin civarı pot basıyorum buda 1 günde 384.000 mana eksik bastığım anlamına gelir, aradaki farkı kapatmak için 220 tane fazladan pot basmam gerekir buda MP Maestro pot almama rağmen 1.2 m her gün ekstra masraf anlamına gelir. Damlaya damlaya göl olur hesabıyla o gereksiz harcama 2 ayda birike birike benim walkry param olur. Eğer bugsa lütfen fixleyiniz oyuncu dostu bir fix olacaktır.

Teşekkürler.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır. Buna MP değeri de dahildir.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Senior Member
    Ben de bi hesaplama yapayım
    Günde 2000 mana basıyorsan dc preli yuvarlak hesap günde 11m eder
    Bunun yarısı kadar pot bassan 3,5 m
    500k da rpr dersek 15m yapar
    450 gider
    240m dc pre
    80m oreads
    40m vip key
    40m maestro
    100m aylık elektrik

Aylık 950m verdiğin bilgilere göre

80/2 40m minerva
    50m pathos
    100m kanat

11,4 GB veriyorsun
    + iş gücü

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır. Buna MP değeri de dahildir.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fakat bahsettiğiniz şey benim bahsettiiğim şeyle alakalı değil. MP Maestro potun etkilendiği Penalty ddurumundan normal potların etkilenmediğinden bahsediyorum. Ortada bir hata söz konusu, belki normal potlarda etkilenmeliydi ama bir bug var. Her türlü durumda bir Bug'un giderilmesinden söz ediyorum. Katkıda bulunmak istiyorum. Umarım üstlerinize bugdan bahsedersiniz. Teşekkürler.

Quote Originally Posted by mii_R2NrkWSF View Post
    Ben de bi hesaplama yapayım
    Günde 2000 mana basıyorsan dc preli yuvarlak hesap günde 11m eder
    Bunun yarısı kadar pot bassan 3,5 m
    500k da rpr dersek 15m yapar
    450 gider
    240m dc pre
    80m oreads
    40m vip key
    40m maestro
    100m aylık elektrik

Aylık 950m verdiğin bilgilere göre

80/2 40m minerva
    50m pathos
    100m kanat

11,4 GB veriyorsun
    + iş gücü
    İkinci paragrafı anlamadım dostum. 950m aylık giderden sonrası bende yok.

aylık elektriği neden oyun parası ile hesaplıyorsunuz ki

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post

Normal potçudaki 1920 mana basıyor, pus'tan aldığı eksik veriyormuş. Direkt yapıştırmadan önce okumanda fayda var.