Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Bende zengin olacağımı düşünüyordum olamadım. Gidip devletten ben zengin olacaktım olamadım beni zengin yapın mı diyim

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaos geri sayımın bitmesine 3 saniye kala çıktı ekranda. sonucu tahmin edersiniz. artık kimlerin kulakları çınladı bilemem ben

Senior Member
    bu gidişle ko bırakan çok olacak .

royalde kutu açacam çıktı kaosta adam kesecem çıktı cz de adam keserken çıktı yolda yururken bile çıkıyor oyunun eski halini mumla arar oldum. oyun işkenceye döndü benim açımdan artık.oyun bu oynarken keyif alacaksın ama nerde bu oyun işkence olmuş artık oynayana kimseyi zorla oynatmıyorlar başka oyunlarda var !

Senior Member
    2 ay önce drakide sıralamada 101. olmuştum, önümdeki koxper yüzünden 1 kutu kaybettim. O kutuda büyük ihtimalle str jewel vardı. str jewelimi istiyorum.

Senior Member
    Bronz presi olana da çıkıyor,premiumsuz olana da çıkıyor.Biraz adaletsiz değilmi ?

Senior Member
    siz hileyi engelleyemiyorsunuz,onun yerine bütün yükü oyunculara yıkıyorsunuz.bu sizin yaptığınızı askeriyede yapıyorlar.

bir olay yaşanmışsa,olayı yapan kişi ortaya çıkmassa bütün bölüğe ceza verilir.ama orası askeriye.arada biraz fark var.

Senior Member
    CZ bowl'da Grudge keserken öldüm kutuyu alamadım bence içinde Iron neck vardı. Telafi pleaseee

Hayal gücüne hayran kaldık ama kendi uydurduğun bir şeye bu derece inanman daha hayret verici.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Captcha sistemi sadece ingilizce karakterler ve sayılardan oluşmaktadır. İngilizcede küçük ı ve büyük İ olmadığına göre bu muydu yoksa bu muydu diye düşünmenize gerek yok. O ve 0 arasında da belirgin farklılıklar olduğu için geriye karıştırılacak çok fazla harf ve sayı kalmıyor.

Oyuncu olarak düşüncem kutu alırken değil de daha çok Chaos etkinliğinde kullanıcıları zora sokuyor diye düşünüyorum. Kutu almak için vaktiniz varken Chaos etkinliğinde kod gireceğiniz süre içinde sıralamanız inanılmaz şekilde değişebiliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    nasıl olsa alıyorlar diye verin ne varsa