Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Altar Hesabıma ulaşamıyorum.

Herkese iyi oyunlar.

Geçen sene bu aylar Altar'da hesap açmıştım. Kendimce oynayıp geliştirdim. Fakat bugün girmeye çalıştığımdı ICS active playerslar girebiliyor dedi. Daha öncesinde sanırım NTT Now indirmiştim telefona öyle kayıt olmuştum. Şimdi öyle bir uygulama bulamıyorum googleplay'de. ICS kayıt oldum ben de doğrulamarını yaptım profilimden otp koduyla aktif de ettim ama hala giremiyorum. Acaba önceki hesabım komple kaldırıldı mı?
    Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi oyunlar.
    Saygılarımla.

Junior Member
    Konuyu yanlış başlıkta açtıysam da şimdiden kusuruma bakmayın. Pek forum kullanmayı bilmiyorum. Yöneticiler yardımcı olursa doğru sayfada açarım tekrardan.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Nttnow kaldırıldı. Altar sunucusuna giriş yapabilmek için hesabınızda ics servisini aktif hale getirmeniz yeterli. Oyuna girişte otp kodu istiyorsa sunucuya giriş yapabilirsiniz.

Junior Member
    ICS'i aktif ettim knighonline sitesinde de active gözüküyor fakat altara giriş yapmak istiyorum Access restricted this server open for NTTGame users… diyor. Ne yapmam gerekiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

ICS sitesi üzerinden OTP Aktifleştirme Ayarları(Activate OTP) bölümünden OTP sorgusunu açmanız gerekiyor.

Yukarıda paylaştığım ekran görüntüsü gibi olmalıdır.

Junior Member
    Teşekkürler giriş yaptım şimdi. Fakat bir sorum daha var önceki hesabım gözükmüyor acaba silindi mi?

Junior Member
    Ona da giriş yaptım. Yardımlar için teşekkürler. Konuyu kilitleyebilirsiniz.