Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation E posta boş gözüküyor yardım eder misiniz?

Soru 2: Hesabımı NTT Game portalında kontrol ettiğimde “ E-Posta adresi “ boş görünüyor. Hesabıma yeni E-Posta adresini nasıl tanımlayabilirim?
    Cevap 2: Knight Online'ın NTT Game'e geçiş süreci öncesinde alınmış olması ve bu süreçte sizden istenen onaylamaların hesap üzerinde gerçekleştirilmemiş olması sebebiyle bu sorunla karşılaşıyorsunuz. NTT Game portalında işlem yapabilmeniz için tarafımızca hesabınıza bir E-Posta adresi tanımlanması gerekmektedir. Hesabın size ait olduğundan emin olmamız için E-Posta Sorunları kategorisi üzerinde, bilgi formunda sizden istediğimiz bilgileri de doldurarak bilet oluşturmalısınız. Bu durumda hesap aidiyetiniz sağlanırsa hesabınıza belirteceğiniz yeni bir e-posta adresi tarafımızca tanımlanacaktır.

Burdaki olayı yapmaya çalıştım fakat sitenizdeki giriş sisteminede kabul etmiyor güvenliğinz için şifreyi sıfırlayın diyor şifre sıfırlamak içinde e posta istiyor haliyle ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz. Problem yaşadığınız hesabın bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır.