Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    -Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

katılmıyorum. özellikle lure konusunda çok yoruma açık bir konu nereye kadar lure nereye kadar değil kimseden bir açıklamada duymadım? oyun kurallarında güvenli bölge içerisine mob çekilmesi diyor güvenli bölgeden kasıt nedir ? ks ban sebebimidir. anlamı nedir ? lureden ban yemek tamamen yoruma dayalı ve keyfi diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by yeniisim376 View Post

katılmıyorum. özellikle lure konusunda çok yoruma açık bir konu nereye kadar lure nereye kadar değil kimseden bir açıklamada duymadım? oyun kurallarında güvenli bölge içerisine mob çekilmesi diyor güvenli bölgeden kasıt nedir ? ks ban sebebimidir. anlamı nedir ? lureden ban yemek tamamen yoruma dayalı ve keyfi diye düşünüyorum.
    Merhaba

Lure bir oyuncuyu yatırma amaçlı slota çekilen mob olayına denir. Güvenli bölge ise base(town) bölgesidir.
    Ks ban sebebi değildir.
    Lureden %99.9 ihtimalle alınan ceza hapis+ban cezasıdır.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

eline sağlık eryu başgan

Senior Member
    Maden tpt tam gaz.
    Delos phantom macro+tbl+tpt tam gaz devam.
    Burada ceza alan oyuncuların %99'u kör topal çalışan xincode'a yakalananlar ve video kanıtlı suçlardan oluşuyor.
    Find & destroy çalışan GM istiyoruz.

An itibariyle günlerdir sadece daily vs yapıp brahmana afk olarak ve hiç atak bile yapmadan exp e bıraktığım hesabım 3. parti yazılımdan banlanmış durumda. bilgisayarımda 3. parti sayılabilecek bir yazılım bile bulunmamakta ve ticket atmak için de npoints istenmekte. çarda item vs birşey yok allahtan maddi olarak zararım yok ama 60a kadar ellerimle kastım ve o kadar zamanımı ayırdım. böyle olmamalıydı. yetkili biri varsa yardım talep ediyorum...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by kab_u58tUCVS View Post
    An itibariyle günlerdir sadece daily vs yapıp brahmana afk olarak ve hiç atak bile yapmadan exp e bıraktığım hesabım 3. parti yazılımdan banlanmış durumda. bilgisayarımda 3. parti sayılabilecek bir yazılım bile bulunmamakta ve ticket atmak için de npoints istenmekte. çarda item vs birşey yok allahtan maddi olarak zararım yok ama 60a kadar ellerimle kastım ve o kadar zamanımı ayırdım. böyle olmamalıydı. yetkili biri varsa yardım talep ediyorum...
    Selam,

N-points bulunan farklı bir hesabınız mevcut mu?

Ek olarak bilet göndermenin herhangi bir ücretlendirmesi bulunmuyor, hesabınızda N-points bulunması yeterlidir.

Junior Member
    5 gün önce oyuna başladım 65 levelim exp kırmızı kutu için bdw girdim herhangi bi makro koxp hakaret kullanmadığıma rağmen pk attığım sırada hapse atıldım araştırılmasını istiyorum

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by enginezgi View Post
    5 gün önce oyuna başladım 65 levelim exp kırmızı kutu için bdw girdim herhangi bi makro koxp hakaret kullanmadığıma rağmen pk attığım sırada hapse atıldım araştırılmasını istiyorum
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Aldığınız cezada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz. support.nttgame.com

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad